Monika byla mladá, před pár dny oslavila s nejlepší kamarádkou teprve 20. narozeniny, přesto už dva roky čekala doma na manžela, který byl pořád na cestách.
Když přijel domů, sotva se stihl pořádně najíst a vyspat. Když za sebou zrovna neměl 20 hodin na cestách, "užili" si spolu dokonce i sex. Krátký, rychlý, manželský sex...

Monika si prvních pár měsíců myslela, že se manžel v nové práci musí zapracovat a že potom to bude lepší. Dva roky utekly jak voda a nic nebylo lepší. Poslední kytku dostala k výročí a společnou chvilku, kdy by si jako milenci na celý den zalezli do pelíšku, si už snad ani nevybavovala.

Monika si proto našla zábavu na internetu. Chodila se bavit na chat a když jí nejvíc chyběl mužský dotek, našla si na internetu stránky, o kterých by neřekla ani nejlepší kamarádce a při čtení
erotických povídek myslela na to, že ruce, které jezdí po jejím těle a které se zastaví až na těch nejcitlivějších místech, patří manželovi. Kdyby tak věděl, jak krásný orgasmus s ním umí ve svých představách Monika prožít.

Jednoho tropicky horkého květnového dne seděla Monika u počítače a na chatu se bavila s lidmi o všem možném. Nejvíc asi o hokeji, blížilo se totiž finále mistrovství světa s českou účastí a to si ani Monika nechtěla nechat ujít. Jako už mockrát se začala bavit s mužem, který byl stejně starý jako její manžel, toho času tradičně mimo domov, a který se od ostatních lišil na první pohled snad jen
zvláštní přezdívkou.

Monika nebyla zvyklá bavit se o intimních věcech a navíc s cizími lidmi, tentokrát ale došla řeč na sex a Monika se přistihla, že odeslala zprávu o tom, že si "TO" ráda dělá sama. Co to do ní vjelo? Jak se to mohlo stát, že Monika, která rudla při první narážce na cokoliv sexuálního, najednou psala o svých nejintimnějších chvílích?

Asi za to mohla kombinace tepla, chlazeného vinného střiku, který Monika v tom vedru ráda popíjela, příjemné konverzace se sympatickým neznámým. Monika se prostě odvázala, a právě když napsala, že by ji teď nejvíc potěšila kytka od manžela, něžný sex a dovolená ve dvou, stalo se něco zcela nečekaného.

Na Moniku ze dveří její pracovny promluvil důvěrně známý hlas: "Miláčku, jsem doma". Monika byla neskutečně překvapená. Ne tím co slyšela, ale tím, jak to bylo řečeno. Takovýto tón neslyšela už několik měsíců a i když manžela nečekala tak brzy, překvapila ji hlavně něha a snad i troška šibalství, které v hlase svého muže zaslechla.

Než se otočila, stihla ještě zavřít internetový prohlížeč a zapomenout na všechno, čím žila během poslední desítek minut. Nevěřila vlastním očím, když se k ní blížil manžel s kyticích krásných rudých růží. Nejdřív dostala krásnou pusu, a až potom kytici, kterou si tak dlouho přála. Ani si nestihla pořádně přivonět, kytice ležela na stole a Monika byla unášena dvojicí silných chlapských rukou směrem k ložnici.

Monika se třásla vzrušením a očekáváním příštího sledu událostí. Manžel ji pomalu donesl do chodby a místo do ložnice s ní zamířil do koupelny. Tam jí pomalu rozepnul dlouhé šaty, pod nimiž se skrývalo její krásné mladé tělo, oděné jen do jemných bílých kalhotek. Manžel Moniku jemně směřuje do sprchového koutu, kde na ni, stále ještě ne zcela nahou, dopadají krůpěje krásně vlažné a osvěžující vody. Monika se rozplývá blahem, hladí svého muže po vlasech a opatrně ho zbavuje jeho letního oděvu, až ho má před sebou úplně nahého. Uvědomí si, jak moc svého muže miluje a jak krásného chlapa má teď před sebou.

Monika cítí neskutečné vzrušení a sama si chce rychle sundat kalhotky, ale její muž, její milenec, jí to nedovolí a sám pomalu sundá poslední kousek látky, který ukrývá to nejtajnější místo. Milenci se hladí postupně po celém těle, a v momentě, kdy se Monika poprvé dotkne penisu svého manžela, je opět unášena na těch silných, ale citlivých rukách, které ji dokázaly přivést k šílenství a jejichž doteky jí byly tak dlouho odepřeny.

Tentokrát milenci končí v ložnici. Monika je velmi něžně položena na postel, ani ji nenapadne, že je vlastně úplně mokrá a že povlečení za normálních okolností neslouží jako osuška. Monika dá mírně nohy od sebe a jednou rukou si intuitivně začne přejíždět po těle. Hladí se na bříšku a když přejede rukou na vzrušením ztuhlou bradavku, její milenec jí dá obě ruce za hlavu a začne jí jezdit rukama od zápěstí, přes ruce, ramena, ňadra až po bříško.

Tam se zastaví a svou cestu něhy několikrát zopakuje. Pak konečky prstů přejede na Moničina stehna a postupně po nich krouží, přičemž se postupně přibližuje a vzdaluje od Moničiny lasturky.
Najednou Moniku uchopí pevně za boky, svůj obličej přiblíží k Moničiným závojíčků a pomalu ji začne líbat. Monika silně vydechuje, rukama se drží okraje postele a z jejích úst jsou slyšet zprvu tlumené, teď již poměrně hlasité vzdechy. Párkrát jí přejede špičkou jazyka přes poštěváček, nadzvedne se a svůj velký tvrdý penis, vzrušení naběhlý k prasknutí, pomalu vsune do jejího nitra.

Monika je na pokraji nejkrásnějšího orgasmu ve svém životě. Stačí pár rázných přírazů a Monika se ocitá v jiném světě. Pomalu ztrácí vědomí, nevnímá nic než horko a vlny štěstí, které se na ni valí ze všech stran. Všechno je tak krásné a neskutečně dlouhé, že to Monice připadá jako ten nejbláznivější a nejkrásnější sen. Něco, co si do této chvíle ani nedovedla představit.

Monika si až po několika okamžicích začíná uvědomovat, že už tu nejsou dva milenci, ale že se svým muže, manželem a milencem v jedné osobě, tvoří celek. Teď tvoří jedno tělo a jednu duši a alespoň pro tuto chvíli je nic na světě nemůže rozdělit...

Reklama