Často slýcháme o tom, jak je naše pokožka namáhaná během léta. Jak pleť trpí vlivem slunečního záření, mořské vody či koupání v chlorovaných bazénech. Zima je ovšem pro jemnou dámskou pokožku také zatěžující, v některých ohledech dokonce mnohem víc, než v horkých letních dnech. A právě proto je zapotřebí věnovat ji po mrazivém období speciální péči.

Zima představuje zatěžkávací zkoušku pro všechny typy pleti
Nejen venkovní mrazy bývají v zimě strašákem každé pleti. Nepříznivý vliv na pokožku totiž má také vlhkost vzduchu, která je nízká jak venku, tak i ve vytopených místnostech. Opakované přechody mezi teplým vnitřním a venkovním mrazivým prostředím pokožku vysušují natolik, že v zimě bývá pleť vysušenější než třeba v letním období. Během zimního období se z pokožky ve zvýšené míře odpařuje voda, a tím se z jejího povrchu ztrácí ochranný hydrolipidický film. Ztenčuje se tak její přirozená ochranná vrstva. To vše způsobuje ztrátu její pružnosti, oslabuje se ochranný film, pleť se stává drsnější a křehčí. Omrzlá kůže rudne a pokožka je celkově vysušená. Dehydrataci pleti často přispíváme velkou mírou i my. V zimních měsících mnozí z nás zanedbávají pitný režim, což se prokazatelně odráží nejen na vzhledu, ale i kvalitě pleti. Navíc díky nedostatku slunečních paprsků může kůže získat našedlý tón a působit unaveně i poněkud nezdravě.
5c9de74d41177obrazek.png

Pravým životabudičem pro vaši pokožku je kosmetika s vyváženým obsahem potřebných vitamínů, které ji po dlouhém zimním období jistě schází. Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami s vzácnými BIO oleji poskytne vaší pokožce jemnou péči, kterou si bezesporu zaslouží. Šetrně zregeneruje a obnoví unavenou pleť, poskytne ji hloubkovou hydrataci i výživu.

5c9e0b5c3a7a1obrazek.png

Podpořte svůj přirozený půvab
Každá žena na své pokožce vidí alespoň jednu malou nedokonalost. Ať už vás trápí drobné vrásky, strie či celulitida, řešení můžete nalézt v dobře zvolené kosmetice. Abyste osvěžila svou pokožku po zimě a navrátila ji krásu, nemusíte nutně strávit celý den v lázních a podrobit své tělo složitým procedurám.

5c9de78691a3bobrazek.pngProbudit svůj přirozený půvab můžete v pohodlí domova při relaxační koupeli. Luxusní olejový peeling Onclé s kmenovými buňkami podporuje tvorbu kolagenu, čímž pokožku zpevňuje, chrání a navrací jí přirozenou pružnost. Pečlivě vybrané ingredience spolu s BIO přírodními oleji vyladí drobné nedokonalosti pokožky po celém těle a zároveň opraví také následky po zimě.

Kosmetika stvořená pro krásu
Přestože nebyl doposud nikým objeven magický nápoj, který by dokázal člověku zajistit věčné mládí, jsou způsoby, jak proti stárnutí pleti a nedokonalostem s grácií bojovat. Luxusní dámská kosmetika Onclé byla navržena podle potřeb žen tak, aby poskytla dokonalou péči pokožce celého těla. Pečlivě vybrané ingredience příznivě působí na pružnost, pevnost a celkový zdravý vzhled pokožky.5c9de7a5b5843obrazek.pngLuxusní olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami obsahuje vysoký podíl přírodních BIO olejů, které pokožku hloubkově vyživují, navracejí jí pružnost a podporují mladistvý vzhled. Díky unikátnímu extraktu kmenových buněk AKOSKY®APIUM bude vaše pleť hladší, jemnější a bez viditelných vrásek. Luxusní sérum Onclé je bohaté na vitamíny a antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu vaší pokožky a poradí si i se striemi či celulitidou. Jeho pravidelným používáním získáte zdravou pokožku bez nedokonalostí, kterou si každá žena bezesporu zaslouží.
5c9de7bdbf87fobrazek.png
 

Reklama