Objevily jsme malý zázrak v novém regeneračním koncentrátu proti vráskám. Značka Avéne je známá tím, že je šetrná a nápomocná pro každý typ pleti. Pokud máte po dlouhé zimě pocit, že potřebujete zregenerovat a pleť si žádá výživu a rozjasnění, máme pro vás tip.

yst

Regenerační koncentrát proti vráskám Ysthéal intense se může pochlubit prokazatelnou účinností, jakou mají 3 aplikace chemického peelingu pod dohledem dermatoložky (1 aplikace přípravku každý večer, 8 týdnů oproti 3 aplikacím peelingu kyselinou glykolovou).

ys

Ysthéal intense je vhodný použít jako kúru po zimě a poté případně znovu po létě. Nanáší se každý večer a 2 zmáčknutí pumpičkou vám budou stačit na celou pleť, krk a dekolt. Koncentrát není nijak parfemovaný a používejte jej pouze do doby, než vás začne pleť jemně pálit - to znamená, že už dostala správnou dávku regenerace a vy můžes s kúrou skončit. S tímto přípravkem vás nejspíš čeká sloupnutí jedné vrstvy kůže, takže se rozhodně nelekejte šupinek, které se vám vytvoří. Stejně jako chemický peeling jde o silnou kúru pro ozdravení a omlazení pleti. Ysthéal intense vám pomůže vyhladit vrásky, sjednotit odstín a zjemnit texturu pleti.

yst

Reklama