Královský pivovar Krušovice se od letošního roku zaměřuje na pomoc všem našim českým královstvím. Prostřednictvím speciální microsite může široká veřejnost nominovat své tipy na místa, která si zaslouží obnovu. Odborná porota vybere 10 míst s největším významem pro současnou komunitu i další generace. Z těchto 10 finalistů pak bude široká veřejnost prostřednictvím hlasování vybírat vítěze, na jehož obnově se bude Královský pivovar Krušovice podílet finanční podporou až půl milionu korun.

62f22cf2861eeobrazek.png
 
„Již více než 440 let je s naším pivovarem a značkou spojený král. Věříme ale, že bez svého království by vlastně neexistoval. Proto jsme se rozhodli spustit projekt, který právě na to okolní „království“ myslí. Jsme jeden z pivovarů s nejbohatší historií a víme, že je v naší krajině velké kulturní i přírodní bohatství, které stojí za to uchovat,“ říká Dita Vašíčková, Corporate Affairs Manager společnosti Heineken.

62f22d0a50f0aobrazek.png
 
4 užitečné rady, jak vybrat projekt, který u poroty zaboduje

  • Sdílet příběh vlastního království a důvody, proč by bylo dobré jej oživit.
  • Projekt by měl mít hlubší smysl, například pomoc životnímu prostředí, přispět k utužování vztahů mezi sousedy či zlepšit kvalitu života lidí v konkrétní obci.
  • Nemělo by se jednat o projekt s komerčními záměry.
  • Udělat si menší průzkum ve svém okolí a spojit síly se všemi, kteří mají o záchranu království také zájem.

62f22be322114obrazek.png

Reklama