Španělská kosmetická značka Skeyndor představuje zcela novou kosmetickou řadu Timeless Prodigy. Je luxusní, voňavá a pomáhající v boji proti známkách stárnutí pleti.

Skeyndor profesionální kosmetika, která v roce 2016 oslavila 50 let od svého vzniku. Zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném trhu s profesionální kosmetikou. 

Řada Timeless Prodigy

Timeless Prodigy je řada luxusních produktů, které pomáhají v boji proti známkám stárnutí pleti. Nejmodernější technologický skvost je kombinací luxusu a vědy s jedinečným smyslovým zážitkem.

skeyndor

Krém Timeless Prodigy, 50 ml, 3080 Kč

Receptura z 25 aktivních látek o vysoké koncentraci a nejmodernější vyvinuté technologie aktivně a účinně bojují s příznaky stárnutí pokožky. Estetické ošetření pleti na vysoké úrovni minimalizuje stárnutí buněk. Výsledkem je viditelně omlazená, vypnutá a prozářená pleť. Při testování na více než 500 osobách byla prokázána 100% účinnost výrobků řady Timeless Prodigy. Spojením profesionálního salónního ošetření a následovné pravidelné domácí péče, zajistí řada Timeless Prodigy pleti celkový ultra-anti age výsledek. Řada obsahuje krém a sérum s jedinečnými účinnými látkami jako je damašská růže, extrakt z bílého lanýže nebo čaj Kombucha, známý jako,,čaj dlouhověkosti“.

skeyndor

Sérum Timeless Prodigy, 50 ml, 3380 Kč

Jedinečné účinné látky

  • 5 růstových faktorů, které zjemňují vzhled vrásek, stimulují vznik nových buněk, kůže se zdá být více omlazená
  • 50 milionů kmenových buněk z damašské růže, které redukují buněčné stárnutí, renovují a omlazují svrchní vrstvu pokožky, díky tomu je pokožka jasná a pevná
  • Luxusní a exkluzivní extrakt z bílého lanýžemá antioxidační účinky a hydratuje pokožku, která je vitální a zářivá
  • Čaj Kombucha ,,čaj dlouhověkosti“ je elixír bohatý na organické kyseliny a vitaminy skupiny B pro zářivý a zjemněný povrch pokožky

Foto: MC CONSULTANT s.r.o.

Reklama