Zvířata, pro někoho jsou pouhou součástí matky Země, pro jiné mazlíčci a kamarádi, kteří jim zpříjemňují život. I známě světové tváře mají své chlupaté parťáky. Jistě budete překvapené, co chová takový drsný chlapák Ozzy Osbourne za rasu psů a kdo zahřívá pelíšek Heidi Klum.

ds

Modelka Heidi Klum má v posteli hned dvě velká zvířata. Pouští si tam své dva vlčáky. Chudák Heidi pak nemá moc místa.

sd

Herečka a především pak výstřední zpěvačka Miley Cyrus má také slabost pro zvířátka. Kromě klasických domácích mazlíčků, si pořídila navíc rozkošné prasátko.  

ds

Do papoušků se zbláznil světově uznávaný návrhář Roberto Cavalli. Vlastní ihned tři. Aru hyacintového, přezdívaného také jako modrého krále zelené Brazílie, a dva bílé kakadu. Je vidět, že oni ho milují stejně jako on je.

sd

Další známou tváří, která propadlo opeřencům, je americký zpěvák, rapper, skladatel a hudební producent Cee Lo Green. Společnost mu dělá růžový kakadu Lady.

sd

U drsňáka Ozzyho Osbourna byste možná čekaly nějaké jiné psí plemeno než je roztomilý špic. Zpěvák britské heavy metalové skupiny Black Sabbath má hned tři chlupaté kuličky.

sd

Prominentka a dědička podílu hotelového impéria Hilton, Paris je velkou „milovnicí“ zvířat. Ovšem baví ji jen chvilku. Němé tváře má spíše jako módní doplněk. Rukama jí prošlo snad vše, co má srst.

sd

Kim Kardashian musí být za každou cenu vidět. Když už nepoutá pozornost na svůj světové proslulý zadeček, vezme alespoň vyvenčit perskou kočičku.

sd
Foto: Profimedia.cz

Bývalý americký boxer, šampion těžké váhy, Mike Tyson má kromě tygra, kterého chová doma, slabost i pro jiná zvířata - holuby. Ano, toto spojení je vskutku velmi netradiční, ale proč ne?  

Čtěte také:

Reklama