Předposlední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu zaslala Eliana. S manželem mají doma chrupodlaka - už jméno naznačuje, že tvoreček rád chrupká... Téma dne: Chrápání.

Tématem dne je tentokrát chrápání. Odbila patnáctá hodina, své příspěvky už neposílejte. Toto je předposlední čtenářský příběh, který dnes uveřejním. Další bude následovat chvíli před čtvrtou hodinou a krátce po čtvrté se dozvíte, která čtenářka dnes dostala dárek.

Níže už příběh o chrupodlakovi od čtenářky Eliany...


Dobré odpoledne,
k dnešnímu tématu mám dokonce, co napsat. Máme domácího mazlíka. Je to chrupodlak. Přes den je zalezlý a je nenáročný na chov. Občas tedy vyleze po obědě při odpolední siestě, kdy ho slyším přes celý dům až v kuchyni u kecání na Ž-I a dává tak rytmus mému psaní na klávesnici, ale jinak je to tvor noční. Obvykle se zjeví hned poté, co muž zalehne a neví o světě. To se chrupodlak hecne a začne vyvádět. Je velmi hlučný a kdo si kdy stěžoval doma na papouška, neslyšel někdy chrupodlačí zlověstné hrdelní zvuky hodné jen motorové pily, či brzdícího Pendolína v okamžiku, kdy si nějaký červí človíček myslí, že to přes ty koleje naposledy přeběhne. To naposledy je dané. Inu nic, zpět k chrupodlakovi. Například dnes ráno bouchla Explosia (ano, tam, co se vyrábí Semtex a nemyslím ti plechovky s nápojem). Já vyskočila, sádrokarton praskl a z ložnice se ozval náš chrupodlak. Zněl mocněji než exploze a zlověstněji než výhružky naší vlády. Muž se překulil na druhý bok, zřejmě otupělý z pravidelného chrupodlačího nářku, a ani to s ním nehlo. Chrupodlak se uklidnil, hodil se na nižší tóninu a spokojeně, ukonejšen ranním zpěvem ptáků a sousedky, předl až do doby manželova probuzení. Inu věrný svému pánečkovi....
Eliana

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

Zasílání příspěvků již skončilo. Po šestnácté hodině se dozvíte, kdo dnes získal dárek:sprej proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

chrapani

 

Reklama