64a4059f7d712blobid0.png

CO JSOU VLASTNĚ PROBIOTIKA?

Probiotika jsou zdraví prospěšné bakterie, které podporují zdravé trávení vašeho mazlíčka, ale také lepší odolnost jeho imunitního systému.

KDY JE VHODNÉ SÁHNOUT PRO PROBIOTICÍCH

Základní a asi nejčastější důvod podávání probiotik je podráždění trávicího traktu a problémy s trávením. Nasadit se mohou ale také jako kompenzace při léčbě antibiotiky. Koťatům pomáhají po vakcinaci a podporují správný vývoj imunitního systému. Starším kočkám zase přispívají k podpoře udržení delšího zdraví. Pro někoho může být překvapivé zjištění, že rovnováhu střevního mikrobiomu může narušit i stres. I v takovém případě lze začít podávat kočce probiotika. Pokud je vaše kočka z něčeho nesvá, plánujete s ní měnit prostředí, vydat se na dovolenou či vás doma čekají jiné větší změny, mohou jí právě probiotika pomoci tyto situace zvládnout.

64a40588aeca3obrazek.png

BUDE KOČKA OCHOTNÁ PROBIOTIKA JÍST?

Pro Plan FortiFlora® se podává ve formě prášku, který se nasype do krmiva. Mazlíčci jeho chuť milují. Nemusíte se tedy obávat, že by podávání probiotik vašemu kočičímu parťákovi dělalo problémy.

NEJSOU PROBIOTIKA JAKO PROBIOTIKA

Probiotické doplňky Pro Plan FortiFlora® jsou vyrobeny patentovaným procesem mikrokapsulování, který stabilizuje mikroorganismy a vytváří jim vícevrstvou ochranu. Díky ní se dostanou do trávicího traktu vašeho mazlíčka živá a účinná k podpoře normální střevního mikrobiomu. FortiFlora® navíc obsahuje vitaminy A, E a C, které mohou pomoci podpořit imunitní systém.
 
Zařazení probiotika FortiFlora® do jídelníčku vaší kočky přinese vašemu zvířeti všechny benefity, které probiotikum poskytuje. Speciální doplňky stravy PURINA® PRO PLAN® jsou vyvíjeny s cílem poskytnout maximálně inovativní a účinné receptury.

64a405a867b76obrazek.png
 
Podívejte se podrobněji, jak probiotika Pro Plan FortiFlora® fungují a prozkoumejte další doplňky stravy a veterinární diety Pro Plan pro kočky.
 

Reklama