Kapitán Lipánek má pro malé námořníky stále něco nového! Horkou novinkou je probiotický jogurt, který byl speciálně vyvinutý ve spolupráci s dětskými lékaři. Lipánek Baby s probiotiky Synbiotec je první český jogurt pro děti od jednoho roku.

Jogurty patří mezi nejzdravější potraviny, které by v dětském jídelníčku rozhodně neměly chybět. Ne každý jogurt, který je v obchodech k dostání, je pro malé děti vhodný. V mnoha z nich najdeme konzervanty, stabilizátory, umělá aromata a barviva. Mohou být zahuštěné škrobem anebo želatinou a některé dokonce ani neobsahují jogurtové bakterie. Proto byl pod dohledem pediatrů vyvinut jogurt Lipánek Baby určený dětem již od jednoho roku věku.

Lipánek Baby je lahodný a jemný jogurt s probiotickou kulturou Synbiotec, která prokazatelně pomáhá posilovat imunitu dítěte. Synbitec je nová generace probiotik speciálně vyvinutých pro funkční potraviny, doplňky stravy a léky.

Lipánek

Probiotika Synbiotec jsou lidského původu a udrží se v jogurtu po celou dobu určenou pro spotřebu. Pozor! Produkty s probiotiky se od sebe liší množstvím obsažených probiotik a jejich druhy. Synbiotec obsahuje dva vysoce odolné kmeny probiotik, které se udrží ve střevech a prokazatelně tak pomáhají budovat imunitu dítěte od raného věku. Lipánek mají děti rády a díky Lipánku Baby si jej mohou oblíbit už i ti nejmenší.

Lipánek Baby se Synbiotecem existuje ve třech variantách: bez příchutě, s banánovou příchutí anebo v kombinaci s jablkem a mrkví. Příchutě jogurtu jsou identické s prvními příkrmy, které děti po přechodu z mateřského mléka dostávají, aby jejich přechod na normální stravu byl co nejpřirozenější. Jogurt je určený pro děti od jednoho roku, ale bude chutnat i dětem předškolního věku, které potřebují svoji imunitu probiotiky taktéž posilovat.

Lipánek Baby doporučuje Česká pediatrická společnost.

MOC se pohybuje kolem 12,90 Kč.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

  • Lipánek Baby 80g bílý

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:

Energie 302 kJ (72 kcal)
Bílkoviny 5,4 g

Sacharidy

z toho cukry

5,2 g

5,2 g

Tuk

z toho nasycené

3,3 g

2,1 g

Vláknina 0 g
Sodík 62 mg
Vápník 180 mg
Celé balení obsahuje 22,5% doporučené denní dávky vápníku
  • Lipánek baby 80g banán
Energie 412 kJ (99 kcal)
Bílkoviny 4,4 g

Sacharidy

z toho cukry

14,0 g

14,0 g

Tuk

z toho nasycené

2,7 g

1,8 g

Vláknina 0,9 g
Sodík 50 mg
Vápník 150 mg
Celé balení obsahuje 18,7% doporučené denní dávky vápníku
  • Lipánek Baby 80g jablko-mrkev
Energie 440 kJ (105 kcal)
Bílkoviny 4,2 g

Sacharidy

z toho cukry

15,8 g

15,0 g

Tuk

z toho nasycené

2,7 g

1,8 g

Vláknina 0,7 g
Sodík 47 mg
Vápník 145 mg
Celé balení obsahuje 18,1% doporučené denní dávky vápníku

 

Reklama