Vaše ráno plné energie

5b39fa3fef55eobrazek.jpgProbio kaše je sice nováčkem na trhu, ale už nyní se od ní konkurence má co učit. Je výjimečná hlavně obsahem 6 kmenů probiotických kultur v množství 5 miliard na 1 porci. Tato probiotická kaše je plná vitamínů, minerálních látek, velkého množství vlákniny a některé druhy obsahují také protein, který je důležitou stavební látkou našich svalů. Jsou vhodné pro všechny, a zvláště pro sportovce při jejich každodenním boji v posilovně nebo na čerstvém vzduchu. Na pultech zdravých výživ, lékáren, drogerií a supermarketů ji najdete v 6 příchutích s lyofilizovaným ovocem nebo kvalitní belgickou čokoládou. Rýžovou kaši s probiotiky stačí zalít horkou vodou a za 3 minuty můžete konzumovat. Ty nejznámější blogerky si dochucují kaši oříšky, medem nebo semínky, které zajišťují přísun energie pro váš lepší start do nového dne.

S Probio kašemi víte, co jíte

Pokud se ptáte na palmový tuk, tak ten už ze svých produktů výrobce dávno odstranil, takže se nemusíte bát, že byste tento nechvalně známý olej našli v Probio kaších. Kaše obsahují pouze přírodní přísady, které by měly tvořit velkou část vašeho jídelníčku. Neobsahují žádná dochucovadla ani zahušťovadla. V Probio kaších TOPNATUR nenajdete ani žádný přidaný cukr nebo geneticky modifikované suroviny. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka, která nezatěžuje organismus a je lehce stravitelná.
5b39fa74cbda2obrazek.jpg

Trápíte se kvůli lepku či laktózové intoleranci?

S kašemi můžete na tyto problémy zapomenout. Probio kaše jsou bezlaktózové, bezlepkové a jsou vhodné i pro vegany. Doplní do těla dostatečnou dávku vlákniny, která je důležitá pro správný chod vašeho trávicího systému a probiotika, která se postarají o nastolení rovnováhy vašich střev. Více informací o bezlepkových a bezlaktózových produktech najdete na www.topnatur.cz.
5b39fa8a5509eobrazek.jpg