Celý víkend jestě probíhá soutěž o Dárkové balení Mořské řasy v hodnotě 400 Kč od značky Ryor. Pokud jste hrály samolodě i pravní dva dny, tak s jednou odehranou hrou do 45 tahů včetně, máte také šanci získat dárkový balíček Sally Hansen v hodnotě 2 999 Kč! Tak neváhejte a hrajte s námi.

Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 45 tahů včetně!

Zůstaňte čtvrtka do neděle se Ženou-in a hrajte o krásné dárkové balíčky Ryor v hodnotě cca 400Kč a Sally Hansen – unikátní systém Salon GelPolish™ v hodnotě 2 999Kč!!

A ještě máme jednu radost pro všechny soutěžící! Zůstaňte nám věrné, hrajte všechny tři turnaje čtvrtek, pátek, sobota a neděle - jsou jako jeden den, můžete tedy odehrát svou hru v sobotu nebo v neděli a můžete vyhrát Sally Hansen – unikátní systém Salon GelPolish™ v hodnotě 2 999Kč!

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

Zahrajte si ve čtvrtek, pátek, sobotu nebo neděli (počítá se jako jeden den)  samolodě do 45 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o krásné výhry!

  • Čtvrtek 6. 4. Dárkové balení Mořské řasy cca 400 Kč
  • Pátek 7. 4. Dárkové balení Mořské řasy cca 400 Kč
  • Sobota a neděle 8. 4. a 9. 4. Dárkové balení Mořské řasy cca 400 Kč
  • Hlavní výhra: pokud si zahrajete samolodě všechny 3 dny Sally Hansen – unikátní systém Salon GelPolish™ v hodnotě 2 999Kč!

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve všech kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná ve čtvrtek! A jak hrát samolodě?

Podívejte se na návod ZDE (klikni) zena-in.cz/clanek/jak-hrat-samolode.

A na jaké dárky se můžete těšit

  • Ryor dárkové balení Mořské řasy v hodnotě 400 Kč
  ryorDárkové balení Mořské řasy obsahuje Denní krém, Noční krém a vypínací a zpevňující fluid. Mořské řasy jsou rostliny, které v moři nejsou zatíženy žádnými cizorodými látkami. Obsahují mnohonásobně víc nutričně a kosmeticky významných látek než suchozemské rostliny. Patří mezi ně bílkoviny, fytoceramidy, enzymy, vitaminy - hlavně C, A, E, skupiny B, antioxidanty a víc než 20 minerálních látek. Jejich funkce: regenerace, hydratace, oddálení tvorby vrásek, zklidnění, vyhlazení, zvláčnění pokožky. Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti. Všechny jsou dermatologicky testovány.
  • Sally Hansen – unikátní systém Salon GelPolish™ v hodnotě 2 999Kč

Také máte ráda krásné a upravené ruce? Pak určitě víte, že dokonalost Vašim rukám dodá lak. Krásný lak, je třešničkou na dortu v péči o ruce. Pokud jste milovnicí osvědčené manikúry, nicméně jste připravena přestat navštěvovat nehtový salón a začít šetřit peníze, vyzkoušejte profesionálně hodnocenou technologii Salon GelPolish™, díky níž získáte možnost sama si vytvořit dokonalou gelovou manikúru v pohodlí domova.

ff

Vybírat můžete ze skvělé kolekce 12 exkluzivních odstínů. Tento systém, stejně jako u profesionálů, působí na  nehty užitím LED světla pro rychlou, dlouhotrvající gelovou manikúru bez zasychání. Stačí tři jednoduché kroky – aplikujte podkladový lak, barevný gel a vrchní gelovou vrstvu – tato technologie vám přinese salónní výsledky.

Domácí alternativa perfektního salónního vzhledu. Profesionální, vysoce lesklý, bez zasychání a dlouhotrvající – toto jsou kvality gelové manikúry, které si získaly milióny žen. A právě tyto kvality a výhody jsou zároveň i tím, co ji dělá drahou a časově náročnou.  A proto se inovátoři značky Sally Hansen zaměřili na perfektní salónní manikúru a přiblížili profesionální výsledky, které máte nyní se Sally Hansen na dosah ruky – unikátní systém Salon GelPolish™, se kterým máte vše potřebné k vytvoření bezchybné gelové manikúry.

Přináší zrcadlový lesk a odolný povrch, to vše bez čekání na zaschnutí; navíc se vrstva neláme a vydrží perfektní až 14 dní. Tento snadno aplikovatelný systém vám umožní vaši vlastní manikérku za zlomek ceny. Se Sally Hansen můžete lehce získat dokonalý vzhled nehtů, po kterém jste toužila, aniž byste musela opustit domov.

Zapojte se do soutěže, ve které jedna z Vás vyhraje Sally Hansen – unikátní systém Salon GelPolish™ v hodnotě 2 999Kč!

Reklama