Na počátku února jsme nastartovali naši věrnostní soutěž. Tento měsíc může jedna z vás, milé čtenářky, získat finanční odměnu 3.333 korun a dalších pět 1.000 korun. Co pro to musíte udělat? Nic ž tak mimořádného...

Čtení magazínu ŽENA-IN.cz se vyplatí! Nastartovali jsme totiž Věrnostní soutěž, ve které během tohoto roku rozdáme odměny v hodnotě okolo 100.000 korun. V únorové části, jejíž přesná pravidla si můžete přečíst po kliknutí na následující odkaz, získá jedna z vás, milé dámy, 3.333 korun a dalších pět pak 1.000 korun.

Věrnost našemu magazínu a čtenářská aktivita se skutečně vyplatí, co říkáte? A to zdaleka není všechno! V průběhu Věrnostní soutěže máte možnost nasbírat až 10 kytiček, které budou mít zásadní vliv na jednu z lákavých cen chystané Velké vánoční soutěže 2012!

Náš tip a dnešní speciální body

Chcete získat více bodů? Účastněte se diskuzí v našem magazínu. Zapojujte se pravidelně do denních témat a sledujte dění v magazínu. V průběhu soutěže se místy objeví možnost získat nějaký speciální bodový bonus. Jeden takový můžete získat i pod tímto článkem. Speciální body udělíme diskutujícím čtenářkám podle tohoto klíče...

  • 55. diskusní příspěvek získá 100 bodů
  • 139. diskusní příspěvek získá 150 bodů
  • 547. příspěvek získá 200 bodů

Pozor, diskusní příspěvky musí být konstruktivní, tedy musí být složené alespoň z jedné věty. Pokud bude hodnocený příspěvek pouze jednoslovný, nebo třeba jen vytvořený pomocí smajlíků, bodová odměna propadá.

Reklama