Ahojky všichni,

když jsem si pročítala dnešní vydání a narazila na dnešní téma, tak jsem si hned vzpoměla, že už mě ani tak neštvou nějaké maličkosti, jako třeba protivná prodavačka v obchodě, nebo rozlitá káva na koberci, ale vždycky mě hrozně zozčílí, když jedu někde autem, a okolo silnice se povaluje spousta odpadků, jako kdyby ti lidi, páni tvorstva, jak si říkají, neměli mozek.
Jak se asi má ta příroda tak nějak udržet v dobrý kondici, aby tu byla ještě pro naše děti, a jejich děti........., když nějaký prase, jede autem a klidně vyhodí obal od svačiny z auta, a vůbec ho nezajímá, co s ním bude, je to tak těžké, nechat si to v autě a vyhodit to doma do popelnice, nebo v nejbližším městě do odpadkového koše?
A to není jen kolem silnic, ale i u rybníků, v lese apod. neřeknu třeba slupku od banánu nebo pomeranče, to se rozloží, ale alobal, nebo pet lahev asi těžko.

A ještě mě hrozně štve, když někde slyším o tom, jak někdo týrá nějaké zvíře, ať už soukromá osoba, nebo nějaká instituce na výrobu bůh ví čeho. Copak by ta ubohá zvířátka asi těm lidem řekla, kdyby uměla mluvit? Už o tom nemůžu ani psát, protože když si na to jen vzpomenu, chce se mi řvát na celý svět: PROBERTE SE!

Pokud vás zajímá, proč mě to týrání zvířat tak hrozně děsí, tak se mrkněte, jak trpí :

http://www.pokusynazviratech.cz/fotoalbum/index2.html

Když si tento server projdete celý, tak vás to určitě nenechá chladnými. Ale bohužel, jeden člověk sám nic nezmůže :-(


S pozdravem a přání krásného výkendu

Reklama