Pokud jste majitelkou auta a staráte se o vše, co souvisí s jeho provozem, jako jsou pravidelné technické kontroly či sezónní výměna pneumatik, nesmíte zapomínat ani na pojištění. Právě teď by vám mohlo přijít vhod pojištění ProAuto od Wüstenrotu, které nabízí řadu zajímavých bonusů. Například u povinného ručení máte slevu 30 % už po dvou letech jízdy bez nehod.

wustenrot

Revize starých pojistných smluv může ušetřit peníze

Když vám přijde předpis pojistného, zaplatíte automaticky uvedenou částku? Jestliže ano, raději si najděte chvilku a projděte si původní smlouvu. Od jejího uzavření vaše auto nejspíše o pár let zestárlo, možná se změnil i váš způsob jeho užívání – např. jste začala parkovat v garáži a místo jedné jízdy na nákup o víkendu denně rozvážíte ratolesti do školy a na kroužky. Nejen z těchto důvodů stojí za to zkontrolovat, jaká rizika vám smlouva o pojištění vozidla kryje a jestli neplatíte zbytečně moc. Na webových stránkách Wüstenrotu si můžete snadno spočítat pojištění, které je pro vás aktuálně vhodné a porovnat s tím, kolik vás stojí dosud.

ProAuto je kvalitní pojištění za správnou cenu

Díky nově nastaveným parametrům získáte cenově výhodné povinné ručení a ani havarijní pojištění u Wüstenrotu nemusí být drahé. Pokud řídíte bez nehod, pojišťovna vám přizná bonus až 60 % a další peníze ušetříte tím, že si můžete pojistit jen ta rizika, která opravdu potřebujete.

Chcete-li mít pojištěno všechno, tedy poškození nebo zničení vozidla jakoukoliv nahodilou událostí včetně vandalismu, vloupání, odcizení či ztrátu vozu v důsledku povodně či záplavy, má pro vás Wüstenrot havarijní pojištěníKomplet. Je-li riziko, že vůz někdo ukradne, minimální, vyplatí se využít cenově výhodnější variantu Praktik.A pokud si myslíte, že pravděpodobnost, že způsobíte dopravní nehodu, je velmi nízká, je zde ještě levnější varianta Expert.

Pojištění ProAuto přináší tyto výhody:

  • u povinného ručení slevu neboli bonus 30 % už po dvou letech jízdy bez nehody
  • v případě, že jste s povinným ručením nespokojená, můžete jej kdykoliv ukončit bez udání důvodu, ale hlavně bez jakýchkoliv poplatků
  • bonus za jízdu bez nehod, který máte u prvního pojištěného vozu, se přenáší formou slevy i na další auta v rodině
  • za jízdu bez nehod- tzv. bezeškodný průběh pojištění- můžete získat bonus až 60 %, a to na povinné ručení i na havarijní pojištění
  • další 5% slevu vám Wüstenrot poskytne na havarijní pojištění, pokud si sjednáte komplexní pojištění ProAuto, tedy povinné ručení i havarijní pojištění
  • asistenční služby máte zdarma a u varianty Komplet také úrazové pojištění na celkovou částku 1 000 000 korun, a to po celou dobu trvání pojištění
  • pojištění ProAuto si můžete sjednat snadno přes internet, formulář je jednoduchý a srozumitelný, navíc s vámi komunikuje a upozorní vás, pokud byste něco zapomněla vyplnit.

Pojištění ProAuto lze sjednat na stránkách www.wustenrot.cz nebo na bezplatné lince 800 22 55 55, na všech pobočkách Wüstenrotu a u finančních poradců.

wustenrot

Reklama