V osmnácti letech jí rodiče ne zrovna taktně naznačili, že je doma navíc. Neměli peněz nazbyt a ona už skončila školu. Protloukala se, jak jen to šlo. Chvíli bydlela u kamarádky, pak na ubytovně. A tak, když jí život přihrál do cesty bohatého muže, nezaváhala ani chvíli.

ha.jpg
Foto: Shutterstock

Nabídl jí pohádkový život

Potkali se v práci. „Já u něho ve firmě nastoupila v myčce aut. Roman (46) byl už podruhé rozvedený, neměl děti. Žádný velký krasavec, ale měl charisma. Párkrát mě vzal na večeři do drahé restaurace, na výlet, a nakonec mi nabídl, že si mě vezme. Spíš než o lásku šlo o jakýsi výměnný obchod,“ přiznává Magda, která se ve svých devatenácti letech toužila vymanit z živoření v chudobě. A to on nabízel. Na oplátku chtěl ženu, která zůstane v domácnosti a dá mu dítě. Mělo to ale háček.

Roman nebyl kvůli dřívější nehodě schopen erekce. „Musím říct, že tehdy jsem ani moc neváhala. Co byl sex proti životu bez starostí? Konečně jsem se dostala z toho příšerného brlohu. Mohla si koupit, cokoli mě napadlo, jezdila s ním po celém světě. Bylo to jako pohádka o Popelce,“ vzpomíná Magda, která svého muže sice bláznivě nemilovala, ale měla ho ráda jako nejbližšího přítele.

Peníze, nebo sex?

Po dvou letech díky asistované reprodukci otěhotněla a porodila zdravého chlapečka. Mohl by to být happy end, kdyby nezačala toužit po tom jediném, čeho se jí nedostávalo. „Nevím proč, ale najednou se ve mně probudila touha po sexu. Mám na to chuť a zároveň vím, že tohle mi Roman nikdy nedá. Jakékoli postelové hrátky odmítá a nechce o tom ani mluvit. Vždycky vypění, že přece máme dohodu, vše jsem věděla předem. Nevím, buď na to nikdy nebyl, nebo na sex po nehodě úplně zanevřel, protože mu nechce stát,“ svěřuje se Magda a přemýšlí, jak bezvýchodnou situaci řešit.

„Rozvést se s ním nemůžu. Máme předmanželskou smlouvu, takže bych nic nedostala. Najít si milence a riskovat, že mě vyhodí on, se taky bojím. Je těžké volit mezi zamilovaností, touhou a finanční bezstarostností,“ dodává Magda.

Čtěte také: