magnet

Nakupujete rádi? Využijte super akci, kterou pro nás – čtenářky Ženy-in, připravil e-shop MAGNET Blancheporte. Tento obchod nabízí elegantní francouzskou dámskou a pánskou módu, dekorace a doplňky do bytu. Úspěšné jsou i ložní soupravy.

Dnešním dnem začíná měsíční akce, kdy si můžete pohodlně nakoupit přes internet v on-line obchodě www.magnet-blanche-porte.cz a na vše získat slevu 20 %. Tato sleva platí na celý sortiment nabízený na internetových stránkách www.magnet-blanche-porte.cz po zadání kódu výhody 197.311. Sleva je platná do 21. 11. 2009, tak neváhejte a objednejte si z pohodlí Vašeho domova. Nabídku naleznete ZDE.

Už jste si něco vybrali? My v redakci ano! Jaké jsou naše tipy?

Klára K.

Nejspíš si koupím povlečení, nějaké veselé, už mám dva favority. Například povlečení Bonbon nebo povlečení Folk. Dámskou módu jsem ještě neprohlédla důkladně, ale hodily by se mi nějaké šikovné spodní kalhotky. Třeba tyto.

Eva

Já bych šla rozhodně do tohoto kousku.

Linda

V žádné nabídce obchodů jsem dosud neviděla to, co na těchto stránkách. Věšák na kočku, respektive závěsný pelíšek na radiátor pro kočku mi přišel fakt dobrý. Náš kocour spal vždycky přímo na topení, a to nebylo ono. Ale schůdky pro psa do postele? To je fakt originální záležitost. Máte psíka s krátkýma nožičkama? Kupte mu schůdky!

Jakub

Protože jsem člověk pohodlný a povalečný, kterýžto má tuze rád měkoučko a heboučko, dozajista bych si vybral úžasně vypadající flanelové povlečení.

Klára M.

Z katalogu bych si stoprocentně vybrala tohle krásně růžové povlečení. Dokonce vím, jak vypadá ve skutečnosti, protože si ho před časem objednala moje máma - ve flanelové variantě, a je skutečně nádherně heboučké. Co se týká barvy, která by asi leckomu připadala hodně „infantilní“ - zřejmě se to u nás v rodině dědí. Ale já to, co si myslí ostatní, moc neřeším, zvlášť když se jedná o něco tak intimního, jako je povlečení na moji vlastní postel. Tam si ráda připadám jako hýčkaná princezna, a v těchto peřinách je ten pocit ještě o něco intenzivnější.

Věra

Líbí se mi tento kabát.

Zásilkový obchodní dům MAGNET Blancheporte má na českém trhu již dlouholetou tradici. Tato tradice se datuje od roku 1967, kdy vznikl zásilkový obchod MAGNET Pardubice. Od roku 1994 je jeho historie spjata se zásilkovým obchodem ve Francii. MAGNET Blancheporte je součástí silné nadnárodní společnosti 3Suisses INTERNATIONAL, vydávající více než 20 zásilkových katalogů různého zaměření po celé Evropě.

MAGNET Blancheporte patří mezi nejvýznamnější zásilkové obchody v České republice s více než 350 tisíci stálých zákazníků. Dvakrát ročně přichází do jejich schránky velký katalog s pestrým výběrem širokého sortimentu zboží. Tuto nabídku doprovází během roku dalších deset specializovaných katalogů se sezónními výběry a výprodejovými slevami.

Výhody nákupu

magnet

Využijte všech výhod, které Vám MAGNET Blancheporte nabízí:

  • široký sortiment zboží
  • velký výběr barev a velikostí 34 až 62
  • každých měsíc nové nabídky, zajímavé slevy a kouzelné dárky
  • snadné objednávání pomocí katalogového čísla i výběrem z e-shopu
  • rychlé doručení zboží
  • informace o odeslání zásilky na Váš e-mail nebo mobilní telefon
  • platba až při převzetí zboží
  • možnost výběru zboží a jeho vyzkoušení si zboží v klidu domova
  • 14denní lhůta na vrácení zboží bez uvedení důvodu
  • bezplatná výměna zboží

Nakupovat zde se vyplatí. Udělejte radost sobě i svým blízkým nízkými cenami a báječnými dárky.

Aktuální zajímavá nabídka

Informace o slevě 20 % na celý nákup se dozvíte také zde.