Dnes, zítra a navždy... pravá láska trvá, je tady a teď, je všude kolem nás. Láska hory přenáší, dává životu smysl a je jí dost pro celý svět. Láska je věčná... protože milovat znamená žít! Vůně Today-Tomorrow-Always vám připomíná, že jste lásky hodna a že v první řadě musíte milovat sama sebe.


Příběh lásky
Milostná trilogie vůní Today-Tomorrow-Always s tváří Salmy Hayek vypráví ten nejkrásnější příběh lásky. Vůně Today-Tomorrow-Always vám připomíná, že jste lásky hodna a že v první řadě musíte milovat sama sebe. Vůně Today-Tomorrow-Always je něžná a jemná stejně jako péče, kterou poskytuje zamilovaný muž své milované ženě. Poslední vůně z milostné trilogie, vůně Today-Tomorrow-Always vám přináší všeobjímající lásku, která nikdy nekončí.

Každá žena se neustále vyvíjí, a právě proto je Milostná trilogie tak výjimečná. Přijímá za své všechny odlišné životní postoje a období, která z vás dělají toho, kdo jste.

Společnost Avon uvádí spolu se Salmou Hayek třetí a závěrečnou vůni Milostné trilogie vůní. Tentokrát je to příběh o věčně trvající lásce, skryté v nádherném flakónu z křišťálového skla. S květinově ovocnými tóny cítíme, že věčná láska je všude – je to nejkrásnější věc na světě. Začíná tady a teď a nikdy nekončí. Dává  smysl životu a motivuje všechny naše činy – protože LÁSKA znamená ŽIVOT.

Květinově-ovocná kategorie oslavuje krásu života a je plná nekonečné lásky.

Nejprve se rozezní tóny vonných složek kiwi, jasmínového čaje a exotického ovoce karambola, které se  postupně začnou mísit s akordy lilie, žlutého tulipánu a „stále svěží“ slaměnky symbolizující věčnost. To vše uzavírají dřevité spodní tóny bambusu, platanového dřeva a smyslného mošusu.

                                     karambola,
kiwi, jasmínový čaj
lilie, žlutý tulipán, slaměnka,
bambus, mošus, platanové dřevo


Today-Tomorrow-Always EDP od Avonu je k dostání u každé Avon Lady, Avon Gentlemana nebo v Avon Beauty Centrech (Stroupežnického 21, Praha 5 a Na Maninách 7, Praha 7) za cenu 899,- Kč v 50ml balení.

 

Tyto vůně můžete vyhrát v aktuální soutěži! Soutěžit můžete ZDE!

Reklama