Viaderm je unikátní kombinace bioaktivních látek s příznivým účinkem na stav pokožky, kvalitu vlasů a pevnost nehtů. Obsahuje vyvážené množství důležitých vitaminů, minerálů a přírodních extraktů, které na rozdíl od kosmetiky působí zevnitř, a proto dlouhodobě. Biotin a zinek pozitivně ovlivňují stav kůže a posilují Vaše nehty. Vitamin E a lykopen jsou významné antioxidanty, které dokážou zabránit vzniku vrásek a změnám pigmentace. Pravidelné užívání dodá lesk a pevnost Vašim vlasům. Lykopen navíc snižuje riziko vzniku mnoha druhů nádorových onemocnění, mezi něž patří i rakovina kůže. Pravidelné užívání Viadermu dodá lesk a pevnost vašim vlasům, omladí pokožku a pomůže opět zpevnit Vaše nehty.

 

Jaké jsou hlavní benefity přípravku Viaderm?

 

Vlasy:

-         rychlejší regenerace barvených a jinak chemicky ošetřených vlasů (Pupalka dvouletá, Rybí olej)

-         zpomaluje proces šedivění vlasů (antioxidanty, PABA)

-         zpevňuje strukturu vlasu, zabraňuje lámavosti (křemík)

-         zabraňuje vypadávání vlasů a zhoršení jejich kvality vzniklé v důsledku stresu, kojení, porodu, nepříznivých vlivů životního prostředí (zinek, biotin)

 

Nehty:

-         zajišťuje regeneraci nehtové ploténky zvláště po aplikaci umělých nehtů (Biotin, Zinek)

-         zkracuje regenerační cyklus po sejmutí umělých nehtů z 6-7 měsíců na 3-4 měsíce (Biotin, zinek, Selen a další antioxidanty)

-         omezuje tvorbu záděrů kůže u nehtového lůžka (Rybí proteiny)

-         pomáhá eliminaci šupinatění, praskání a třepení nehtů (křemík)

 

 

Kůže:

-         vhodný pro osoby trpící atopickým ekzémem a ženy pohybující se ve znečištěném prostředí, vystavené stresu, slunečnímu žáření, s náročným životním stylem (pupalka, Rybí olej)

-         ideální ochrana krásy Vaší kůže (antioxidanty)

 

 

Podrobněji o jednotlivých účinných látkách

 

·        Mukopolysacharidy a rybí proteiny pomohou udržet vlhkost v pokožce a zvyšují napětí kolagenových vláken (zlepšují pružnost pokožky)

·        Nenasycené mastné kyseliny obsažené v rybím oleji a pupalce dvouleté působí příznivě při podráždění pokožky

·        Přeslička rolní je zdrojem křemíku, který je stavebním kamenem vlasů, kůže a nehtů. Jeho zvýšený příjem je doporučován pro „oživení“ vlasů a při bílých skvrnách na nehtech.

·        Stopový prvek zinek je doporučován také při bílých skvrnách na nehtech, a obecně pro posílení nehtů a vlasů

·        Kyselina aminobenzoová je vhodná pro udržení a prohloubení přirozené barvy vlasů.

·        Jód je stopový prvek nezbytný pro činnost štítné žlázy, na její správné funkci závisí nejenom duševní zdraví, metabolické pochody, ale i stav a vzhled vlasů, kůže a nehtů.

·        Vitamin H (H z angličtiny „hair“ – vlasy) udržuje zdravé vlasy a kůži, spolu s vitamínem B6 je vhodný při kožních zánětech a výražkách.

·        Vitamín C je potřebný pro tvorbu pojivových tkání pokožky, urychluje regeneraci pokožky,

·        Lykopen a beta karoten spolu s ostatními antioxidanty (vitamin A, C, E, selen) zpomaluje stárnutí a pomáhá tak déle udržet mladistvý vzhled pokožky. Lykopen je karotenoid a má některé podobné vlastnosti jako beta karoten. Ukládá se v kůži a příznivě působí před vznikem zarudnutí při vystavení UV záření (např. při opalování). Zjistilo se, že beta karoten samotný má srovnatelné účinky jako stejné množství směsi karotenoidů, mezi než patří i lykopen.7 Kombinace beta karotenu a lykopenu je tak výhodnější z hlediska možných kontraindikací vysokých dávek beta karotenu u kuřáků.

 

Prof. MUDr. Alena Pospíšilová, CSc., působící v oboru dermatovenerologie:

„Přípravek Viaderm obsahuje vyvážený poměr vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších významných látek, jejichž kombinací se zvyšuje ochrana kůže pro UV záření, zpomaluje se proces fotostárnutí, snižuje se riziko manifestace prekanceróz a karcinomů kůže, zvyšuje se pružnost a elasticita kůže. Přípravek příznivě endogenní cestou ovlivňuje řadu kožních projevů, především chorob se zvýšeným mazotokem, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů, uplatňuje se při regeneraci barvených a jinak chemicky ošetřených vlasů, zabraňuje předčasnému stárnutí kůže a napomáhá tak déle udržet mladistvý vzhled pokožky. Z výše uvedených důvodů je vhodný jako doplněk stravy.“

 

 

Přední vizážista David Šesták o Viadermu říká:

„Mnohaleté zkušenosti s kosmetickými přípravky mě ujistily, že mohou vyřešit problém pouze povrchově a na velmi krátkou dobu. Pro dosažení dlouhodobého efektu krásných a zdravých vlasů, kůže a nehtů, je zapotřebí správná péče a  výživa.  Proto doporučuji svým klientům pravidelné užívání tobolek Viaderm, které díky svému složení působí zevnitř a dlouhodobě.“

 

Co je dobré doporučit pro zdravé nehty, vlasy a pokožku jiného kromě přípravku Viaderm?

Používání vhodných šamponů a kondicionérů, vhodných krémů a masek dle typu pleti, speciálních ochranných a zpevňujících laků na nehty, dodržování zásad správné životosprávy, preparát CoQ10

 

 

Velká soutěž s Viadermem! Pokud si tento přípravek koupíte, můžete vyhrát! Vše se dozvíte na stránkách www.viaderm.cz!

 

Reklama