O tom, jaké máme vlasy, nehty a pleť z velké části rozhoduje genetika. Nicméně okolní vlivy mohou vše změnit ať už k lepšímu nebo horšímu. Kvalita vlasů, nehtů i pleti totiž velmi úzce souvisí se stylem života a zejména se životosprávou, zdravou výživou a psychickou harmonií.

Patříte i vy k těm, koho přes veškerou snahu trápí vypadávání, lámání či třepení vlasů, vaše vlasy jsou poničené, lámou se vám nehty nebo pleť ztrácí svůj jas? Společnost CYNDICATE představuje Evahairs, ryze český potravinový doplněk s komplexním obsahem aktivních účinných látek, který dlouhodobě a cíleně vyživuje vlasy, podporuje a obnovuje jejich růst, omezuje vypadávání a stejně tak vyživuje a posiluje nehty a pokožku. K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz. Potravinový doplněk Evahairs je dostupný v balení s obsahem 90 tablet a jeho orientační maloobchodní cena je 259 Kč.

Obsah účinných látek

Složení potravinového doplňku Evahairs vychází z dlouholetých poznatků a výsledků vědeckého výzkumu, účinky látek v tabletách jsou ověřené. Pro dosažení maximální účinnosti výrobku Evahairs je hlavní účinná látka Evahairshydrolyzovaný kolagen, doplněna o další důležité pomocné látky: glukosamin dodává vlasům, nehtům, pokožce a pojivovým tkáním jejich pružnost; inositol se podílí na zdravém stavu pokožky a vlasů, snižuje hladinu cholesterolu a šetří bílkoviny (aminokyseliny) při redukčních dietách; kyselina askorbová (vitamin C) je klíčová pro novotvorbu pojivové tkáně; zinek mimo jiné podporuje novotvorbu bílkovin a pojivové tkáně, zabraňuje tvorbě bílých skvrn na nehtech a tvorbě akné; lysin je významnou aminokyselinou pro tvorbu pojivové tkáně a především zvýšení její pevnost; extrakt zeleného čaje omezuje rozpad pojivové tkáně, zlepšuje prokrvení; niacin ovlivňuje prokrvení tkáně, je to vitamin nutný pro tvorbu bílkovin; biotin podporuje zdravý stav kůže, slizničních membrán a vlasů; vitamin A ovlivňuje tvorbu proteoglykanů a bílkovin; kyselina listová je nutná pro tvorbu bílkovin; riboflavin přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic a v neposlední řadě jód, který podporuje novotvorbu bílkovin.

„Pečuji o své vlasy a tablety Evahairs pravidelně užívám. Pomáhají mi mít vlasy lesklé a pevné a myslím, že i krásnější. Navíc vyživují i nehty a pokožku.  Jsem s nimi velmi spokojená,“ komentuje moderátorka Eva Decastelo, tvář novinky Evahairs v České republice.

Komu jsou nové Evahairs tablety určeny?

Evahairs tablety jsou určeny zejména ženám, ale zdráhat se nemusí ani muži. Svou pomoc přináší všem, kteří trpí vypadáváním, lámáním a třepením vlasů, stejně jako těm, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení nebo používání vlasových stylerů křehké a poničené. Zkrátka lidem, kteří chtějí pečovat o svoji krásu a zdraví vlasů, nehtů a pokožky.

Jak dávkovat tablety Evahairs?

Obsah účinných látek v tabletách Evahairs je ve vyváženém poměru. Běžně se užívá 1 tableta dvakrát až třikrát denně. V případě vážnějších stavů doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců 2 tablety třikrát denně. Tablety se mohou brát nalačno nebo po jídle. Důležité je rozložit užívání rovnoměrně v průběhu dne, aby byl zajištěn průběžný přísun živin příslušným tkáním.

Evahairs

Reklama