Trápí vás vypadávání, lámání či třepení vlasů? Jsou vaše vlasy křehké a poničené? Nebo jen chcete svým vlasům, nehtům a pokožce dopřát tolik potřebnou péči? Společnost CYNDICATE přichází na český trh s ryze českou novinkou, tabletami Evahairs. Jedná se o nejnovější exkluzivní potravinový doplněk s komplexním obsahem aktivních účinných látek, který dlouhodobě a cíleně vyživuje vlasy, podporuje a obnovuje jejich růst, omezuje vypadávání a stejně tak vyživuje a posiluje nehty a pokožku.

Obsah účinných látek

Složení potravinového doplňku Evahairs vychází z dlouholetých poznatků a výsledků vědeckého výzkumu, účinky látek v tabletách jsou ověřené. Pro dosažení maximální účinnosti výrobku Evahairs je hlavní účinná látka hydrolyzovaný kolagen, doplněna o další důležité pomocné látky: glukosamin dodává vlasům, nehtům, pokožce a pojivovým tkáním jejich pružnost; inositol se podílí na zdravém stavu pokožky a vlasů, snižuje hladinu vlascholesterolu a šetří bílkoviny (aminokyseliny) při redukčních dietách; kyselina askorbová (vitamin C) je klíčová pro novotvorbu pojivové tkáně; zinek mimo jiné podporuje novotvorbu bílkovin a pojivové tkáně, zabraňuje tvorbě bílých skvrn na nehtech a tvorbě akné; lysin je významnou aminokyselinou pro tvorbu pojivové tkáně a především zvýšení její pevnost; extrakt zeleného čaje omezuje rozpad pojivové tkáně, zlepšuje prokrvení; niacin ovlivňuje prokrvení tkáně, je to vitamin nutný pro tvorbu bílkovin; biotin podporuje zdravý stav kůže, slizničních membrán a vlasů; vitamin A ovlivňuje tvorbu proteoglykanů a bílkovin; kyselina listová je nutná pro tvorbu bílkovin; riboflavin přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic a v neposlední řadě jód, který podporuje novotvorbu bílkovin.

„Pečuji o své vlasy a tablety Evahairs pravidelně užívám. Pomáhají mi mít vlasy lesklé a pevné a myslím, že i krásnější. Navíc vyživují i nehty a pokožku.  Jsem s nimi velmi spokojená,“ komentuje moderátorka Eva Decastelo, tvář novinky Evahairs v České republice.

Komu jsou nové Evahairs tablety určeny?

Evahairs tablety jsou určeny zejména ženám, ale zdráhat se nemusí ani muži. Svou pomoc přináší všem, kteří trpí vypadáváním, lámáním a třepením vlasů, stejně jako těm, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení nebo používání vlasových stylerů křehké a poničené. Zkrátka lidem, kteří chtějí pečovat o svoji krásu a zdraví vlasů, nehtů a pokožky.

Jak dávkovat tablety Evahairs?

Obsah účinných látek v tabletách Evahairs je ve vyváženém poměru. Běžně se užívá 1 tableta dvakrát až třikrát denně. V případě vážnějších stavů doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců 2 tablety třikrát denně. Tablety se mohou brát nalačno nebo po jídle. Důležité je rozložit užívání rovnoměrně v průběhu dne, aby byl zajištěn průběžný přísun živin příslušným tkáním.

Potravinový doplněk Evahairs je dostupný v balení s obsahem 90 tablet a jeho orientační maloobchodní cena je 259 Kč. K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz.

 

Reklama