Léto je tady a s ním i krásné dny plné slunečních paprsků, které propůjčují světlým vlasům nádherný lesk. Prosluněné blond vlasy vypadají krásně a přirozeně, ale jak si ten úžasný odstín zachovat nastálo? Odpověď má značka Palette od Schwarzkopf, která přichází s novou řadou Palette Color Sun Reflex Blonds. Díky těmto odstínům bude vaše blonďatá hříva zářit letním slunečním světlem po celý rok.

Nové odstíny Sun Reflex Blonds z řady Palette Color Shampoo jsou k vlasům velmi šetrné, protože neobsahují amoniak. Složení obohacené o pšeničné proteiny a recepturu Color Protectin vlasy při barvení zároveň i chrání. Přirozeně je také chráněna před vyblednutím barva vlasů.

Součástí složení těchto barev jsou i speciální pigmenty, které odrážejí sluneční paprsky. Právě díky nim jsou pak plavé vlasy plné zářivého lesku a mají přirozený zlatavý nádech, který vydrží celé léto a přečká i zimu. Vybrat si můžete ze tří letních odstínů, díky nimž budou vaše vlasy vypadat dlouho krásně a zdravě.

Nová řada Palette Color Shampoo Sun Reflex Blonds je k dispozici ve třech úchvatných nových odstínech, které jsou k vlasům šetrné a dokonale zachycují nádheru léta a teplé zlaté záře:

·         308 Sun Reflex Zlatavě plavý

·         317 Sun Reflex Oříškově plavý

·         321 Sun Reflex Středně plavý

Spolu s barvami Sun Reflex Blond na trh znovu vstupuje dříve velmi žádaný odstín Palette Color Shampoo 310 – Stříbrný, který je speciálně určen pro tónování silně prošedivělých vlasů.

·         310 Stříbrný

Všechny odstíny řady Palette Color Shampoo jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 78 Kč.

·         Značka Palette je evropskou jedničkou mezi značkami barev na vlasy a mimo jiné je i spolehlivým odborníkem na plavé vlasy. Nabízí řadu zesvětlovačů, melírů a inovativních produktů, které jsou vytvořeny tak, aby v pohodlí domova poskytly dokonalý a dlouhotrvající blond výsledek.

Více na http://www.klubpalette.cz/

 

 

Reklama