Střevní mikroflóra v rovnováze – to je záruka dobrého zažívání, imunity a celkově lepšího zdravotního stavu. Podporovat zdravou střevní mikroflóru je nutné i u kojenců.

 

Co si představit pod pojmem střevní mikroflóra v rovnováze? „Hodné“ probiotické bakterie v trávicím traktu by měly převažovat nad bakteriemi škodlivými, které, pokud se přemnoží,  mohou způsobit zdravotní potíže.

Miminka se rodí se zcela sterilním trávicím traktem. Ovšem ten se brzy po porodu začne plnit bakteriemi z okolí. Ideální prevencí pro zachování zdravé střevní mikroflóry kojence je mateřské mléko, které má unikátní složení a díky němu podporuje obranyschopnost miminek. Proč mluvíme o střevní mikroflóře ve vztahu s obranyschopností?. Je třeba si uvědomit, že zažívací trakt je největším imunitním orgánem v těle a jeho stav můžeme ovlivňovat volbou správné stravy.Tou je pro miminka bezespotu mateřské mléko.

 

Jakou výživu ale zvolit, pokud chce maminka začít používat kojenecké mléko. Odpovědí na tuto otázku je náhradní kojenecká výživa BEBA 2 Premium s unikátním složením Protect Plus™.

 

Obsahuje aktivní kultury BIFIDUS BL , které podporují rozvoj zdravé mikroflóry jako u plně kojeného dítěte.

 

BEBA 2 Premium s Protect Plus™ dále obsahuje Opti Pro2  - speciálním procesem získanou směs bílkovin, která podporuje růst bifidobakterií a nezatěžuje dětské orgány – a dále také DHA, polynenasycenou mastnou kyselinu  (LC-PUFA), která se přirozeně nacházejí v mateřském mléce a přispívají k rozvoji mozku a zraku.

Blahodárné účinky probiotik dokazují i vědecké studie – probiotické kultury prokazatelně zlepšují činnost trávení a minimalizují možnost střevních infekcí, zácpy či plynatosti. U dětí potom snižují riziko alergií a atopického ekzému.

 

Podpořte zdraví svých dětí probiotickým mlékem BEBA 2 Premium s ověřenými účinky.

 

Další informace naleznete na stránkách www.kojeneckavyziva.cz .