Palette Color & Gloss Berry Colors inspirované barvami lesních plodů

Palette Color & Gloss Berry Colors

Vypadá to, že se letos všichni rozhodli pro červenou. Nádherné rudé odstíny září na červených kobercích i na přehlídkových molech po celém světě a vybírají si je hvězdy od Rihanny až po Cheryl Cole. S ohledem na tyto nejnovější trendy přináší oblíbená řada Palette Color & Gloss od Scharzkopf & Henkel nové zářivě červené odstíny. Palette Color & Gloss Berry Colors nabízejí výběr z barev lesních plodů, které vašim vlasům v okamžiku dodají úžasné hravé odstíny i nádherný lesk a vydrží až 28 umytí.

Nové postupně smývatelné barvy Palette Color & Gloss Berry Colors, díky svému krémovému složení s ovocnou vůní a zcela bez amoniaku, vaše vlasy nejen obarví, ale zároveň o ně i pečují a dosahují tak intenzivních odstínů s vysokým leskem. Nová kolekce je obohacena o tzv. integrovaný efekt balzámu a účinky oleje z makadamiových ořechů, jedné z nejvýživnějších a nejlépe zvlhčujících přírodních přísad, hojně využívané v tělových olejích, krémech na ruce a kosmetických kůrách potlačujících vliv stárnutí.

Makadamiové ořechy, rostoucí v exotickém podnebí Havaje, Austrálie i Brazílie, jsou zásobárnou blahodárně působících proteinů a minerálů, které vlasy o vlasy pečují, chrání je a umožňují nám dosahovat atraktivního vzhledu vlasů s fantastickým zdravým leskem.

Receptura odstínů Palette Color & Gloss Berry Color je speciálně připravena tak, aby barva při aplikaci nestékala, díky čemuž je její používání stejně snadné jako u šamponu. Stačí barvu nanést na vlasy, nechat její jemné kouzlo 20 minut působit, vlasy opláchnout a jste hotovi! Úžasná zářivá barva vydrží 28 umytí (šest až osm týdnů) a ovocná parfemace dodá vašim vlasům vůni, která bude stejně skvělá, jako jejich vzhled.

Palette Color & Gloss Berry Colors

Na pultech prodejen se nové barvy Palette Color & Gloss Berry Colors objeví v květnu 2011, a to ve škále tří neodolatelných odstínů, které si ženy pro jejich nenapodobitelné kouzlo zamilují:

  • Sladká malina
  • Jahodový smoothie
  • Červený rybíz

Doporučená maloobchodní cena barev Palette Color & Gloss Berry Colors je 79,90 Kč.

Tyto tři úžasné nové červené odstíny jsou navrženy s ohledem na mladší generaci, pro níž je důležitý styl. Jsou nejnovějším přírůstkem loni uvedené řady barev Palette Color & Gloss. Nejnovější řada postupně smývatelných barev značky Palette nabízející výběr těch nejmodernějších odstínů je vytvořena tak, aby uspokojila všechny nároky kladené na barvy na vlasy, a to za přijatelnou cenu a z pohodlí domova.

Na oslavu uvedení nové kolekce Palette Color & Gloss Berry Colors dojde k podstatnému omlazení celé řady, v němž se odrazí dynamický výběr intenzivních barev - od poutavé Okouzlující mandle až po lákavou Černou borůvku.

Reklama