Dovolte, abychom Vás pozvali na Mikulášskou pro všechny hodné pejsky, tedy i pro ty Vaše. Mikulášskou letos pořádáme již třetí rok - dne 10. 12. od 11:00 hodin v našem výcvikovém areálu v Praze 5 – Motole, Plzeňská ulice, cca 20 metrů od zast. tram. č. 9 a 10 – Hotel Golf.

I letos zde bude pekelný Čert, vlídný Mikuláš a zlatí Andělé a také mnoho soutěží a zábavy pro pejsky, děti a celé rodiny. Jako vždy očekáváme i naše čestné hosty z řad významných osobností s jejich psími kamarády. Na Mikulášské rovněž můžete získat již druhé číslo časopisu Helppsík, kde najdete zajímavosti, zábavu i poučení a příspěvky našich klientů.

Další pozvánku pro Vás máme na 12. 12. 2005 do Divadla Solidarita, kde od 19:00 hodin proběhne benefiční koncert nejlepší revivalové skupiny The Beatles na světě – Brouci Band, která výtěžek tohoto koncertu věnuje ve prospěch našich klientů a jejich asistenčních psů.

Tito „naši zlatí Brouci“ s nápadem uspořádat tento benefiční koncert sami přišli a Divadlo Solidarita nemá tento název pouze jako slovo – jsou velmi solidární i solidní a zdarma nám pronajali sál. Za Vás i za nás děkujeme.

Srdečně zveme všechny naše klienty, příznivce a sympatizanty na obě tyto akce.

Přijďte i Vy svou účastí podpořit výcvik asistenčních psů.

Zasíláme Vám adresu, spojení a kde objednat vstupenky:


Adresa
ul. Solidarity 1986/53

100 00 Praha 10 - Strašnice

tel.: 274 815 296 

tel./fax: 274 818 122

e-mail : divadlo@divadlosolidarita.cz

  Bezbariérový přístup


Spojení
 

Metro - trasa A - stanice Strašnická
(asi 500 m)

tram č. 7, 11 - stanice Zborov

(asi 100 m)   

Zakoupení vstupenek

v pokladně divadla

možnost rezervace přes internet

 

Závěrem nám dovolte, abychom popřáli Vám, Vašim blízkým a Vašim čtyřnohým kamarádům co nejkrásnější prožití Vánočních svátků, mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2006 a těšíme se na shledání s Vámi na našich akcích, které plánujeme v nastávajícím roce: Mistrovství ČR ve výkonu vodících psů, soutěž asistenčních psů, integračně–rekondiční pobyt – Poslův mlýn – Kulich, Doksy – srpen-září 2006, zkoušky z výkonu pro psí pomocníky i frekventanty kurzů společenské výchovy psů, Super den 3 a mnoho dalších veřejných akcích, na kterých se s Vámi rádi opět shledáme.

 

za celý Helppes
Zuzana Daušová – ředitelka

Reklama