Zářivě lesklé vlasy nikdy nevyjdou z módy. To ostatně potvrzují vytříbené účesy světových top modelek nebo hollywoodských hvězd. Není sporu o tom, že vlasy jsou tou nejcennější ozdobou každé ženy. Díky značce 3 Weather Taft od Schwarzkopf & Henkel si dnes může sen o vlasech prozářených jasem 10karátového diamantu splnit každá žena. Inovované řady stylingových přípravků 3 Weather Taft 10Carat Shine a 3 Weather Taft Brilliant Color dokážou na vašich vlasech vykouzlit skutečně neodolatelný lesk. Takže i kadeře, které jsou mdlé a unavené, je možné přeměnit na zdravě vypadající a nádherné vlasy, dodávající ženě výjimečný vzhled.

3 Weather Taft 10Carat Shine

Nová řada 3 Weather Taft 10Carat Shine obsahuje exkluzivní aktivátor Brilliant Shine Booster, který dokáže zvýšit intenzitu světelných odlesků na povrchu vlasů. Každému jednotlivému pramenu dodá mnohonásobný zářivý lesk, díky kterému se vlasy na světle lesknou jako pravý diamant. Exkluzivní stylingová řada 3 Weather Taft 10Carat Shine obsahuje lak na vlasy, pěnové tužidlo a krémový gel nebo vosk. Všechny přípravky poskytují mimořádně silnou fixaci doplněnou o intenzivní lesk. Díky 3 Weather Taft 10Carat Shine dosáhnete vždy módního účesu s dlouhotrvajícím zářivým efektem - jen vyjít na červený koberec.

taft

Přípravky nové řady 3 Weather Taft 10Carat Shine jsou k dispozici v nadčasovém a elegantním, červeném balení od letošního září.

Portfolio 3 Weather Taft 10Carat Shine:

  • Lak na vlasy ultra silně tužící, 250 ml - prozáří vlasy mnohonásobným leskem deseti karátového diamantu a zajistí jim okouzlující vzhled, navíc skvěle fixuje jakýkoli účes; DMOC 89,90 Kč
  • Pěnové tužidlo ultra silně tužící, 200 ml - dodá vlasům nádherný lesk a současně je dokonale fixuje; DMOC 89,90 Kč
  • Krémový gel ultra silně tužící, 150 ml - poskytuje každému účesu pevnou fixaci a nádherně zářivý třpyt; DMOC 84,90 Kč
  • Gelový vosk ultra silně tužící, 75 ml - zajišťuje strukturu a fixuje každý účes, současně vlasům dodává okouzlující a svěží intenzivní třpyt. DMOC 89,90 Kč

3 Weather Taft Brilliant-Color

Další novinková řada - 3 Weather Taft Brilliant-Color - je určena speciálně barveným vlasům. Osvěžuje je šarmantním leskem a současně chrání jejich barvu před vyblednutím. Dokáže také znovu oživit a pozvednout nevýraznou barvu vlasů. Speciální složení s leskem 10karátového diamantu a UV filtrem umocňuje světelné odlesky na povrchu vlasových pramenů, a zároveň dlouhodobě zajišťuje jejich dokonalou fixaci. Lak na vlasy a pěnové tužidlo 3 Weather Taft Brilliant Color chrání vlasy před nebezpečným slunečním UV zářením, proti vyblednutím jejich barev a dodá vlasům zářivý lesk.

taft

Přípravky nové řady 3 Weather Taft Brilliant-Color jsou k dispozici v moderním tmavě purpurovém balení od letošního září.

Portfolio 3 Weather Taft Brilliant-Color:

  • Lak na vlasy, 250 ml - rozzáří barvené vlasy intenzivním leskem a pomůže vytvořit okouzlující účesy, které dlouho vydrží; DMOC 89,90 Kč
  • Pěnové tužidlo, 200 ml - výrazně oživí barvené vlasy a současně zpevní váš účes. DMOC 89,90 Kč

Dvě nové řady 3 Weather Taft přinášejí vlasům jedinečné a neodolatelné zářivé kouzlo pro každou příležitost - od rána do večera, v kanceláři i na tanečním parketu - vždy zářivé a nádherně lesklé!