NOVÁ RTĚNKA OD ASTOR

COLOR LAST VIP

 

  

Červený koberec byl rozvinut. Světla reflektorů svítí. Zástupy limuzín plných hvězd čekají na příjezd Color Last VIP rtěnky od ASTOR.

 

Představte si hvězdnou rtěnku s VIP (Velmi Intenzivní Pigmenty) silou, která bude vaše rty hýčkat neuvěřitelně sytou a luxusní barvou. Báječnou intenzivní barvou, která vydrží až 7 hodin.

 

Dopřejte svým rtům VIP pocit. Rtěnka Color Last VIP obsahuje  o 25 % více pigmentů. Její „VIP“ – Velmi Intenzivní Pigmenty – jsou prvotřídní kvality a poskytují větší intenzitu barvy, která je navíc odolná proti vyblednutí, rozpíjení a stírání. Oleje a změkčovadla hydratují rty a zajišťují jim prvotřídní komfort a úžasné nalíčení. Vaše rty se budou cítit i vypadat milionově.

 

Důraz je kladen na eleganci, rafinovanost a vysokou intenzitu barvy, jíž se dosáhlo systémem rozvrstvení. Díky tomu vypadají rty přepychově a úžasně i v tom nejmenším detailu.  

 

Drzá a módní červená, neodolatelná růžová a sexy, elegantní béžová... Ponořte vaše rty do syté luxusní barvy a vyjádřete, cokoliv chcete.

 

Také balení je stejně luxusní. Bude pro vás potěšení ukázat ho a pochlubit se s ním kdekoliv budete. Míchá v sobě klasickou elegantní kombinaci černé barvy se zlatým nápisem VIP zářícím uprostřed jako ve světle reflektorů.  

 

 

 

 

 

Nová rtěnka Color Last  VIP od ASTOR.

Barva ještě nikdy nebyla tak intenzivní.

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

ASTOR

RTĚNKA COLOR LAST VIP

 

 

Nová rtěnka Color Last VIP od ASTOR. Tajemství komfortu a odolnosti barvy. Velmi Intenzivní Pigmenty (o 25 % více) pro větší odolnost barvy, oleje a změkčovadla pro ochranu rtů před vysoušením.  Vysoce účinný systém rozvrstvení, díky němuž se dosáhlo velmi intenzivní, třpytivé a syté barvy. Žádné rozpíjení barvy. Žádné blednutí. Barva zůstává stejně krásná až po celých 7 hodin.

 

 

Pigmentová vrstva vytváří skvělý „měděný“ efekt. Podobně jako zrcadlo odráží zesílené světlo a oživuje a zesiluje sytost barvy. Výsledek je úžasně třpytivý  a bohatý.

 

 

Rty jsou hýčkány luxusní barvou a komfortní péčí.

 

 

10 super bohatých, neodolatelných odstínů v červené, růžové a béžové barvě pro řeč beze slov.

 

 

Doporučená maloobchodní cena:  159 Kč / 199 Sk