Ne nadarmo se říká, že věrnost se vyplácí. To dobře vědí i členové věrnostního programu Globus Bonus, kteří právě díky tomu, že se do Globusu často vracejí, získávají za nákupy řadu odměn.

 

Globus

Věrnostní program Globus Bonus přináší svým členům řadu zajímavých benefitů. Ty začínají už registrací. Zákazník se může do programu zapsat v kterémkoli z 15 hypermarketů Globus nebo jednoduše on-line na webu www.globusbonus.cz. Po obdržení věrnostní karty pak může začít čerpat všechny benefity. „V současné době využívají výhody klubu statisíce věrných zákazníků,“ říká Martin Souček z marketingového oddělení Globusu.

Členové Globus Bonus klubu získávají za nákup vybraného bonusového zboží, které je vždy označeno přímo v obchodech a na letácích, zpět na svou věrnostní kartu peněžní bonusy. Ve skutečnosti jsou to reálné peníze, s kterými pak lze prostřednictvím karty ve všech hypermarketech a Baumarktech Globus platit další nákupy.

Globus

K dalším benefitům patří slevové kupony ušité na míru konkrétním klientům či sleva na nákup vín z Vinotéky Globus. Pod Globus Bonus program spadá nově i Mimi klub (více informací na www.mimi-klub.cz). Pro registrované nastávající maminky a rodiče dětí do 3 let je každý měsíc připravena široká nabídka produktů za zvýhodněnou cenu a mnoho rad a tipů, jak pečovat o miminko. Motoristé zase ocení, že na svou věrnostní kartu mohou načítat 25 % z každého nákupu na čerpací stanici. „Čtvrtina z každé útraty na čerpacích stanicích vás přiblíží k získání vyššího řádu věrnosti,“popisuje Martin Souček.

Čím větší nákup, tím více odměn

Program Globus Bonus totiž probíhá v tříměsíčních cyklech. Členové věrnostního klubu jsou podle výše útraty za předcházející čtvrtletí rozděleni do tří věrnostních řádů – zlatého, stříbrného a bronzového. „Zařazení tedy není stálé, ale po každém vyúčtování, které probíhá jednou za tři měsíce, se může měnit. Chceme, aby byl program férový a pro všechny spravedlivý. Platí tedy, že čím víc zákazník v Globusu nakupuje, tím více odměn získá,“ vysvětluje Martin Souček. Množství slevových kuponů, které člen klubu získá, se odvíjí od věrnostního řádu. Členové zlatého řádu získávají šestnáct slevových kuponů na čtvrtletí, ve stříbrném řádu je to deset kuponů a v bronzovém šest.

Globus

Ani na narozeniny Globus nezapomíná. Dárkem pro ty, kteří patří do zlatého řádu, je 10% sleva na jeden nákup v měsíci, kdy narozeniny slaví. Zákazníci, kteří patří do řádu stříbrného či bronzového, jsou obdarováni kuponem se slevou 5% na jeden nákup. Neopomenutelnou výhodou je také sleva na odvoz objemného zboží, jehož jeden kus se nevejde do nákupního vozíku. Členové nejvyššího řádu mají tuto službu zcela zdarma. To vše proto, že si v Globusu svých věrných zákazníků opravdu váží.Advertisement

Reklama