Novinka: Perwoll Sport & Active

Ať už máte rádi pohyb venku na čerstvém vzduchu anebo se s chutí zapotíte v posilovně, máme pro vás dobrou zprávu.  Značka Perwoll společnosti Henkel ČR přichází v dubnu na český trh s jedinečnou novinkou pro sportovní a outdoorové oblečení Perwoll Sport & Active. Ta díky jedinečnému složení s „Re-fresh“ efektem přináší svěžest do každého pohybu. Nová receptura navíc pečuje o vlákna tkanin a zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán, jako je prodyšnost, regulace vlhkosti, odolnost proti povětrnostním vlivům a rychlé schnutí. Je tak novým řešením pro milovníky přírody, sportovní nadšence a vůbec každého, kdo vyznává aktivní životní styl.

PerwollNový Perwoll Sport & Active nabízí dokonalé řešení pro sportovní a outdoorové oblečení, zejména pro ty, kteří se jen tak nezastaví. Nová patentovaná technologie se aktivuje při každém pohybu. Bezprostředně poté, kdy se pot dostane do kontaktu s tkaninou, účinně neutralizuje a osvěžuje nepříjemné pachy a oblečení tak provoní dlouhotrvající svěží vůní – jako kdyby bylo právě vyprané. Spolu s tím nový Perwoll Sport & Active zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán a Vy si můžete být jisti, že je o vaše sportovní oblečení dobře postaráno.

V rámci českého trhu dochází i k velmi zajímavému propojení Perwoll Sport & Active se značkou Craft, jednou z předních značek funkčního prádla a sportovního oblečení.

 „Craft je jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je známa nejen svým komfortním funkčním prádlem, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Jsem velmi ráda, že se nám tuto spolupráci povedlo domluvit,“ komentuje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR.

Ať už vás čeká jakákoli výzva, díky novince Perwoll Sport & Active se budete cítit svěže při každém pohybu a vychutnáte si všechny okamžiky, bez ohledu na to, na jak dlouhou cestu jste se vydali.

Nový Perwoll Sport & Active se na pultech obchodů objeví v průběhu dubna 2013 v několika různých baleních -1 l, 2 l, 3 l a 4 l za DMOC 109,90 Kč, 189,90 Kč, 269,90 Kč a 299,90 Kč.

Reklama