Úsměv je pro každou ženu dokonalou zbraní. Usmíváme se při flirtování, úsměv na rozzuřeného šéfa dělá zázraky, úsměv při manželské hádce je první známkou toho, že rozbouřená řeka se vlévá zpět do koryta...

Proto by náš úsměv měl být dokonalý.  Žádný úsměv totiž nebude schopen čarovat, pokud naše zuby budou žluté, budou vykazovat jasné známky toho, že péče o ně je zanedbávána...

 

V dnešní době si s tím už hlavu lámat nemusíme. Existuje řada kvalitních zubních past, které naše zuby spolehlivě ochrání a dodají jim zářivou bělost perel.

Zubní pasta Colgate Sensitive je rozhodně jednou z kvalitních zubních past, kterou se vyplatí pravidelně používat.

 

Proč?:

Zubní pasta Colgate Sensitive přináší jedinečnou úlevu od bolesti citlivých zubů.

Obsahuje totiž citran draselný, který působí přímo na nervová vlákna zubní dřeně a snižuje jejich citlivost. Je prokázáno, že za 8 týdnů sníží Colgate Sensitive citlivost zubů až o 82 %.

 

Je zárukou dokonalé péče.

Zubní pasta Colgate Sensitive obsahuje fluor, který chrání spolehlivě zuby před zubním kazem. Pěnivé složky pasty zajišťují efektivní čištění a silice s vysoce čistícím účinkem napomáhá šetrně obnovit přirozenou bělost zubů, což bezpochyby uvítá každá z nás.

 

Poskytne vám příjemný, svěží dech.

Zubní pasta Colgate Sensitive vám poskytne nejen svěží pocit čistoty, ale získá si vás i svou osvěžující příchutí máty.

 

 

Jistě víte, že měsíc říjen byl vyhlášen měsícem zdravých zubů.

 

Každému, kdo v průběhu měsíce října navštíví zubního lékaře přihlášeného do tohoto projektu, bude provedena bezplatně preventivní prohlídka. A nejen to. Zubní lékař vám poskytne informace o tom, jak správně pečovat o ústní dutinu, a navíc obdržíte zdarma vzorek zubní pasty Colgate. Vyhledat takového lékaře v místě vašeho bydliště můžete na internetové adrese www.colgate-profesional.cz a rovněž prostřednictvím infolinky 844 602 602.

 

Colgate Sensitive má jedinečné účinky pro váš krásný a zdravý chrup. Odborníci doporučují čistit si  touto zubní pastou chrup dvakrát denně. Spolehlivě si tak zajistíte nejen krásný a zářivý úsměv, ale předejdete tak nepříjemným zubním kazům.

 

Myslete na to, že ne každá zubní pasta je skutečně kvalitní a má vámi požadované účinky.

Na Colgate Sensitive se však můžete bez obav spolehnout. Colgate Sensitive je totiž skutečnou zárukou krásných a zdravých zubů.

 

A věřte, že mít odzbrojující úsměv je s Colgate Sensitive úplnou hračkou! Sama se můžete přesvědčit: pro tři z vás, které ZDE správně odpoví na soutěžní otázku, je připraven balíček zubní kosmetiky Colgate.

Reklama