Oblečte se do smyslné vůně nového Silanu Royal

Snad každou ženu okouzluje představa opojného pocitu života na královském dvoře, kde jsou dámské šatny plné překrásných večerních rób a šperkovnice přetékají drahocennými klenoty. Díky nové řadě Silan Royal může půvab královského stylu odhalit doslova každá z nás. Nové luxusní prémiové aviváže od firmy Henkel přináší jiskru vznešenosti a přepychu v každé prací dávce. Díky tomu se nyní můžete celý den cítit výjimečná a obdivovaná.

Silan

Nová inovativní řada Silan Royal dodá prádlu nádhernou vůni, která nás přenese do luxusního světa aristokratické společnosti, kde si ženy připadají skutečně ženské a oslňující. Vaše prádlo bude nejen nádherně vonět, ale bude i hebké a jemné na dotek.

Silan Royal nabízí tři různé luxusní vůně a každá z nich odhalí úžasnou královskou lady, jež se uvnitř každé ženy skrývá:

  • s novým Silanem Royal Gold si budete připadat nádherná;
  • s novým Silanem Royal Black si budete připadat obdivovaná;
  • s novým Silanem Royal Pearl si budete připadat elegantní.

Nová vůně Silan Royal Pearl provoní vaše oblečení novou, jedinečně smyslnou ovocnou vůní. Díky příměsi bergamotu a jablka nabízí úchvatnou dlouhotrvající vůni, která vás přenese do královského světa luxusu.

Charakteristické poutavé láhve aviváže Silan Royal s nádhernými zlatými víčky a atraktivním designem samy o sobě vypovídají o důmyslném kouzlu, které jistě upoutá i ty nejnáročnější zákaznice.

Nový Silan Royal se objeví na pultech obchodů v únoru 2012 v 900ml, 1,8l a 2,8l balení za DMOC 69,90 Kč, 129,90 Kč a 164,90 Kč. Je nejvyšší čas, abyste sebe i své oblečení začala hýčkat luxusní vůní nového Silanu Royal.