Každý rok si říkáte, že se předvánočním úklidem nebudete stresovat, ale stejně vám to nedá? Každá hospodyně dnes už ví, že velké vánoční gruntování nemusí být spojené s náročnou a úmornou dřinou. Jde jen o to, umět si práci pěkně v klidu rozvrhnout, nebát se rozdělit ji i mezi ostatní členy rodiny a umět si k úklidu zvolit ty pravé pomocníky.

Mezi velmi osvědčené a praktické patří čisticí prostředky, které si poradí s nečistotami na nejrůznějších místech a površích v domácnosti. Patří sem kompletní řada čisticích prostředků Bref nyní nově s extra silným Bref Power Odmašťovačem, který díky vysoce výkonné receptuře spolehlivě odstraňuje mastnotu a olej, výborně čistí saze a stopy kouře a zároveň je velmi účinný při odstraňování připálených skvrn. Dále prostředky na mytí nádobí Pur Balsam, prostředky do myček nádobí Somat nebo čisticí prostředek na okna  Clin od firmy Henkel. 

 

Pro čistotu celé domácnosti

Bref Power s novým přípravkem Bref Power Odmašťovač

Řadu Bref Power tvoří univerzální extra silné čističe, které patří mezi nejsilnější čisticí prostředky firmy Henkel. Přípravky „červené řady“ Bref Power jsou účinné zejména proti špíně, rzi, vodnímu kameni a zbytkům mýdla. „Bílá řada“ Bref Power je díky silné receptuře s obsahem aktivního chlóru určena k čištění jak v koupelně (např. na zašlé spáry),  toaletách, v kuchyni, ale i k bělení prádla.

Novinkou, která doplňuje celou řadu extra silných domácích čističů, je Bref Power Odmašťovač. Díky vysoce výkonné receptuře spolehlivě odstraňuje mastnotu a olej, výborně čistí saze a stopy kouře a zároveň je velmi účinný při odstraňování připálených skvrn. Pěnová konzistence přípravku déle drží na povrchu, a lépe tak působí na špínu. Díky praktickému balení s rozprašovačem je vhodný speciálně pro čištění těžko dostupných míst. K dostání je ve všech maloobchodních řetězcích za doporučenou cenu 79,90 Kč.

Bref 2 v 1 Universal

Pro dokonalý úklid všech povrchů, zejména toalety, je určen všestranný dvoukomorový Bref 2 v 1 Universal. Díky receptuře s vysokou účinností přináší jednoduché řešení pro úklid WC, koupelny a celého bytu. První komora obsahuje účinný čistič, který odstraní nejen vodní kámen a mastné skvrny, ale zároveň zanechá i příjemnou vůni. Druhá komora obsahuje chlórový čistič pro maximální hloubkovou dezinfekci, který zničí bakterie a viry. Doporučená cena Brefu 2 v 1 Universal je 49,90 Kč.

Blýskavá okna pomocí Clinu na okna a rámy

Nablýskaná okna, vyleštěné parapety a rámy jsou snem snad každé hospodyňky. Clin na okna a rámy je na to specialistou. Jednoduše se naředí Clin do vody a připravený roztok  hravě umyje a zároveň vyleští okna, rámy a dokonce i parapet. Obsahuje speciální složky, díky kterým okna perfektně vyčistí a nablýská hned napoprvé.

Hygiena na toaletě: Nové vůně Bref Duo-Aktiv Natural Balance

Bref představuje inovativní produkt v péči o toalety. Již na konci 90. let přišla firma Henkel jako první s WC bloky v gelové konzistenci. V roce 2002 zavedla ve světové premiéře i dvoukomorový systém tekutých WC bloků Bref Duo-Aktiv. Od jeho zavedení se tento systém snažil napodobit nemalý počet konkurentů. Další inovace v podobě Bref Duo-Aktiv Natural Balance a FreshSurfer by Alessi si získaly také velikou oblibu u spotřebitelů. Posledními novinkami řady Bref Duo-Aktiv Natural Balance jsou dvě nové vůně – Mountain Fresh a Cherry Blossom and Orchid, každá za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Každodenní aktivita: mytí nádobí a Pur Balsam

K tomu, abychom opravdu důkladně umyli nádobí, potřebujeme prostředky se silnou čisticí schopností proti mastnotě i na zaschlé či připálené zbytky potravin. Důležité je ale také to, aby při mytí příliš netrpěla pokožka a nehty našich rukou. Přípravky Pur Balsam spolehlivě splňují obojí. Můžete si vybrat například Pur Balsam s Aloe Vera, Pur Balsam s Minerály, Pur Balsam Fruit Extracts s výtažky ovoce nebo Pur Balsam Care Formula s pečující recepturou. Přípravky Pur Balsam jsou právě nyní k dostání ve výhodném balení s praktickou pumpičkou, která je součástí láhve. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Další nabídkou je dvojbalení Puru Balsam, kdy získáte navíc zdarma Clin na okna a rámy, s kterým hravě nablýskáte okna a navíc vyčistíte rámy i parapety. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.

Reklama