paletteHollywoodské hvězdy Cameron Diaz nebo Scarlett Johansson rády mění barvu vlasů tak často jako kabelky. Nedávno se obě herečky vrátily od blond ke své přirozené hnědé hřívě. Udržet si barvu, která vypadá svěže a zajímavě, může být ale pro brunetky problém. Nová řada barev Palette Natural Colors Brown Richness od Schwarzkopf nabízí rozmanité, sytě hnědé odstíny, které vlasům poskytnou zářivý lesk. Jsou důkazem toho, že hnědá nemusí být vůbec nudná.

Nová řada Palette Permanent Natural Colors Brown Richness nabízí tři rafinované odstíny hnědé. Vyvinuli je odborníci na péči o vlasy značky Palette s úmyslem dodat hnědým vlasům jiskru a smyslnou přitažlivost. paletteZákladní barvicí směs je obohacena o kakaové máslo, takže vlasy se po barvení krásně zdravě lesknou. Syté odstíny hnědé ještě navíc oživuje nádech zlatavého medu, karamelu nebo lískových oříšků, který vlasy nádherně probleskuje a vytváří fascinující vzhled. Barva pak vůbec nepůsobí nudně a jednolitě.

Nejnovější přírůstky řady barev na vlasy Palette Permanent Natural Color mají všechny výhody, které nabízí vyživující receptura uchovávající vlhkost. Znamená to, že barva začíná pečovat o vlasy již v okamžiku, kdy ji nanesete. Zklidňující složky s obsahem aloe vera zadržují vlhkost, takže vlasy během barvení nevysychají a neničí se. Jemné krémové složení vlasy během barvení hluboce hydratuje a pečuje o ně, a proto je zanechává neuvěřitelně hebké.

Maximální vyživující péči navíc ještě vlasům dodává pečující maska pro lesk, která rovněž obsahuje aloe vera. Nanáší se ihned po barvení. Tato intenzivní maska se na vlasech nechá působit dvě minuty, během nichž poskytne vlasům maximální péči a zajistí jim nádherný zdravý lesk.

paletteProduktová řada Palette Permanent Natural Colors Brown Richness se na pultech obchodů objeví v červenci. Vybírat můžete ze tří jiskřivých přirozených odstínů, které by inspirovaly i hollywoodské hvězdy:

  • 568 karamelově hnědý
  • 650 oříškově hnědý
  • 750 zlatavě hnědý

Doporučená maloobchodní cena barev Palette Permanent Natural Colors Brown Richness je 89,90 Kč.

Značka Palette má již 40 let zkušeností a v Evropě je špičkovým odborníkem, který dokáže uspokojit potřeby všech typů vlasů. Ve střední a východní Evropě to oceňuje dokonce sedm žen z deseti, které si barví vlasy; asi 80 % z nich si barví vlasy doma. Veškeré výrobky značky Palette nabízejí zaručenou kvalitu, protože vycházejí z rozsáhlých výzkumů společnosti Schwarzkopf, přísných jakostních norem a dlouholetých zkušeností. Značce Palette důvěřují již generace spokojených spotřebitelek, jelikož nabízí syté a přirozené barvy za rozumnou cenu.