Základní příčiny nelibého zápachu z tlam našich pejsků jsou stejné jako u lidí – zbytky potravy, zubní kámen, plak a bakterie. Nemusíme se ovšem smiřovat s tím, že naši miláčci nemají zrovna voňavý dech. A nemusíme jim ani každý den drhnout zuby kartáčkem a doufat, že nám neukousnou ruku. S problémy našich miláčků si totiž hravě poradí žvýkací pochoutky Friskies DentalFresh!

 

Pro naši spokojenost i pro zdraví našich pejsků nabízí společnost PURINA tři unikátní produkty, zaměřené cíleně na jednotlivé problémy jejich ústní hygieny: DentalFresh TartarControl pro silné zuby, DentalFresh GentalDental pro zdravé dásně a DentalFresh FreshBreath pro svěží dech. Jednoduše tak vyřešíte zmíněné orální problémy psa – zubní kámen, plak, bolesti dásní nebo nepříjemný dech. Produkty obsahují Denta Guard Active - jedinečnou kombinaci směsi aktivních látek, tvaru a struktury pro efektivní orální péči. Pro snadnější orientaci jsou výrobky odlišeny barevnými ikonami – červená pro TartarControl, modrá pro GentalDental a zelená pro FreshBreath. Účinnost je vědecky ověřena klinickými testy!

 

DentalFresh TartarControl redukuje tvorbu zubního kamene až o 45 %. Obsahuje uhličitan vápenatý a bentonit, které pomáhají odstraňovat zubní kámen jemným obrušováním.

 

DentalFresh GentalDental se speciální masážní strukturou jemně odstraňuje zubní plak. Obsahuje přírodní složku – hřebíček, který má zklidňující účinky.

 

DentalFresh FreshBreath je následovníkem úspěšného výrobku DentalFresh, který byl uveden na trh v loňském roce, a je účinným prostředkem na nepříjemný dech. Obsahuje mátu a petržel pro svěží dech.

 

A že váš čtyřnohý miláček neslupne všechno najednou? Ani by neměl, krmná dávka je totiž jedna tyčinka na den! Výrobky jsou baleny ve speciálních znovuuzavíratelných obalech, které zajišťují, že žvýkací tyčinky zůstanou čerstvé i pro otevření produktu.

 

Takže pokud chcete udělat něco nejen pro sebe, ale především pro zdraví a spokojenost svých pejsků, neváhejte a kupte jim DentalFresh! Více najdete tady (klikněte)

Reklama