Chutné

Kvalitní jídlo boduje vždy. Pánové určitě ocení dárkové kazety s různými druhy salámů a uzenin českých i zahraničních značek, například z Francie, Španělska nebo Maďarska. Pro všechny milovníky sýrů jsou určena sýrová plata s českými, slovenskými nebo francouzskými specialitami.

637758495edd1obrazek.jpg

Klasického českého kapra najdou zákazníci v rybích pultech nebo v chladicích boxech. Nebudou chybět ani čerstvé vnitřnosti na tradiční vánoční rybí polévku.

Na své si v Kauflandu přijdou i vegetariáni a vegani. Značka K-take it veggie nabízí například rybí prsty ze sójového proteinu, které ozvláštní každou štědrovečerní tabuli.

6377586471fdfobrazek.jpg

Součástí vánoční tabule je již více než dvě století vinná klobása, jejíž tvar má připomínat Slunce. Kaufland vyrábí tuto specialitu ve svém vlastním masozávodě podle receptury z roku 1955 s kvalitním Veltlínským zeleným vínem. Pochutnat si můžete také na Nevinné klobáse s červeným vínem, která obsahuje Cabernet Moravia ze Zámeckého vinařství Bzenec, nebo Nevinné klobáse s příchutí svařeného vína. Všechny nesou ocenění Česká chuťovka. Nejlepší jsou, když je před smažením obalíte v hladké mouce. A aby krásně držely, smotejte je do šneka a do kříže propíchněte špejlemi.

637758751e997obrazek.jpg

Pokud nemáte čas na přípravu domácího bramborového salátu, sáhněte po tom značky K-Jarmark, který najdete jak u pultu s lahůdkami, tak balený. Privátní značka Kauflandu K-Jarmark nabízí jen ty nejlepší tradiční produkty výhradně od českých výrobců.

Dárek pro pravé gumány

… nebo efektní lahůdka na party! Vyzkoušejte legendu jménem Jamón Serrano, privátní značky Kauflandu K-Favourites. Tento světoznámý pršut z horských oblastí Španělska zraje minimálně 11 měsíců. Za specifickou vůní a nasládlou ořechovou chutí stojí pečlivý výběr masa, čas zrání a jedinečné podmínky pro sušení.

63775897efa26obrazek.jpg
K-Favourites Serrano šunka 6,5 kg, stojánek, nůž,
běžná cena 1 399 Kč

Sladké

Čokoláda je vděčným dárkem pro dospělé i děti. Z bonboniér K-Favourites si vybere opravdu každý. Inspirované jsou belgickými, švýcarskými či francouzskými pralinkami. Vánoční čokoládové figurky se již staly tradicí, a zrovna tak čokoládové adventní kalendáře, které aspoň trošku uspokojí malé nedočkavce před příchodem Štědrého dne.

637758cf8c81cobrazek.jpg

Opojné

Svařené víno a horký punč jsou vánoční speciality s nádhernou vůní koření, které zahřejí a vyladí vánoční atmosféru. V rámci úspory času můžete zakoupit již připravené nápoje, které stačí jen ohřát. Nezapomeňte na slavnostní šampaňské nebo sekt, ať už pro sebe nebo jako dárek. Luxusním tipem je dárkové balení Bohemia sekt Prestige se skleničkami, či slámové víno, které ozvláštní štědrovečerní tabuli.
Milujete pečená jablka? Pak vyzkoušejte pečený jablečný punč Gerstacker, který je známý z vyhlášených norimberských vánočních trhů a vyrábí se podle tradiční receptury se speciální směsí koření, kdy vynikne vůně karamelu a pečených jablek. Pozor, stačí pouze ohřát na 58-62 °C – nevařit!

6377590aa39d5obrazek.jpg

Hravé

Děti pod stromečkem nejvíce rozzáří nové hračky. V prodejnách Kaufland najdete nejen dřevěný vláček s kolejnicemi, ale i autíčka nebo puzzle, které budou děti určitě bavit. Oblíbeným dárkem jsou i stavebnice Lego, v nabídce jich bude hned několik druhů.

637759298c8d2obrazek.jpg

Voňavé

Dámy jistě potěší některý z kosmetických balíčků. V nabídce jsou speciální vánoční edice balíčků od světoznámých kosmetických značek nebo si lze vytvořit svůj vlastní z kosmetiky bevola. Oblíbená je především čistě přírodní řada bevola naturals a péče o citlivou pleť bevola MED. Voňavou Vánoční atmosféru vykouzlí i různé druhy vonných svíček, aroma olejů, difuzéry nebo aromalampy.

6377597b8d738obrazek.jpg

Krásné

Vánoční balicí papír s nejrůznějšími motivy, stuhy, dárkové taštičky i jmenovky a vánoční dekorace. Zkrátka vše pro to, aby byly dárky pod vánočním stromečkem krásně zabalené a vše pro Vánoce podle vašich představ pořídíte v prodejnách Kaufland.
Pokud nestíháte, nebo opravdu nevíte, jaký dárek koupit, Kaufland připravil edici Vánočních poukázek v různých hodnotách od 10,- do 3000,-Kč. Ty určitě potěší. Obdarovaný si tak může pořídit to, co má opravdu rád.

Milujete Vánoce? Přijďte do Kauflandu.
63775748978d8obrazek.jpg