lov.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Tento týden vás čeká spousta konfliktů, takže není na místě si domů zvát návštěvy a příliš se stýkat s přáteli. Pozor si dejte i v práci. Raději mlčte, i když budete mít velké nutkání něco říct, a nejspíš i právem.

Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Více si kontrolujte skladbu svého jídelníčku a množství potravin, které přijímáte. Vaše zažívání bude trochu stávkovat. Můžete vsadit i na osvědčené bylinky. Přidat trochu procházek nebo sportovních aktivit by také nebylo od věci. To neuškodí nikdy.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
S vaším protějškem nemůžete najít společnou řeč, a přitom je to škoda. Zkuste být více empatičtí a vnímat, co vám druhý sděluje. Domov nemá být bitevní pole. A nebojte zase se to přežene.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Na obzoru se vám rýsuje láska. Je ovšem na čase přehodnotit své postoje, protože většinou jste zvyklá nechávat se svádět od opačného pohlaví a pouze trpělivě vyčkávat, jak se vyvine. Tentokrát to bude chtít trochu akce a odvahy. Především zrozenci Štíra by pro vás mohli být hodně zajímavým objektem.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Tento týden dejte přednost méně náročným fyzickým i psychickým aktivitám. Budete podrážděná a tyto aktivity by to mohly ještě podpořit. O to víc, když by se vám při nich zrovna nedařilo.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Naplánujte si cílený odpočinek. Podpořte imunitu na maximum, zpomalte, choďte spát dříve než obvykle. Vaše tělo to potřebuje a velmi ocení. Pandemická situace také není moc příznvá…
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Ujasněte si konečně priority a cíle. Nějak jste se začátkem tohoto roku ztratila ve svých myšlenkách. Možná i proto se vás začíná zmocňovat stres. Odpověď na otázky najdete ve svém nitru.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Úspěch máte přímo napsaný ve hvězdách. Nastal ideální čas na realizaci projektů, které nebylo vhodné uskutečnit v minulých letech. Chce to jen trochu odvahy. Vesmír na vás dohlédne, ale radí, abyste se obklopila jen lidmi, co dokážou být přející. Někdo by vám mohl úspěch závidět.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Vy zkrátka neumíte zacházet se stresem. Odpočinek po Vánocích vám sice prospěl, ale o to více podléháte všednosti dne a pocitu, že váš běžný život nestojí za moc. Přitom to není pravda. Rozhlédněte se kolem a radujte se.

Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Vaše sebevědomí raketově vzroste a zásluhu na tom bude mít vaše okolí, které nebude šetřit chválou. Dejte si ale pozor, abyste zbytečně nezpychli. Příliš sebevědomé chování by vás mohlo přivést do problémů.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Vztahy s vašimi příbuznými projdou výrazným oteplením. Zapomenete na staré křivdy a budete k sobě mít mnohem blíž než kdy dřív. Užívejte si tuto situaci a snažte se, aby přetrvala co nejdéle.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Do něčeho jste investovali opravdu hodně energie, ale výsledkem bylo jen zklamání. Uvědomte si, že ne všechno v životě vyjde tak, jak si člověk naplánuje. Neztrácejte proto zápal a snahu, příště to vyjde.

Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama