s.OliverDámská a pánská péřová kolekce s.Oliver Light Down je právě v prodeji

Německá módní a lifestylová značka s.Oliver připravila speciální péřovou kolekci. Pod označením Light Down jsou především v zářijových dnech v prodeji slušivé dámské a pánské prošívané bundy s převážně jemně lesklým povrchem a termoregulační výplní. Ve výbavě mají efektní stojací límec kolem krku nebo kapuci, praktické vnější i vnitřní kapsy a do detailů propracované zapínání. Vyrobeny jsou z lehkého hřejivého materiálu, vnější část z polyamidu a výplň z peří (10 % peří a 90 % prachové peří). Při nákupu obdržíte speciální míček pro správné praní i kompaktní vak s možností objemově úsporného uložení.

Zboží s.Oliver z kolekce Light Down je, jak sám název napovídá, lehké a hřejivé zároveň. Díky vzdušnému provedení se v zimních bundách s.Oliver budete cítit pohodlně. Klíčovou barvou dámské i pánské kolekce je tmavě modrý odstín. Dámskou verzi elegantně zvýrazňují kontrastní zlaté zipy. V nabídce však najdete i jednobarevná provedení se zipy a lemy v odstínu bundy a další typy včetně vest. Pokud by se vám do podzimních a zimních dnů hodil teplý svršek, určitě zavítejte do prodejny s.Oliver.

s.Oliver

TIP! Použitím „tenisového“ míčku, který obdržíte k nákupu, při praní předejdete případnému poničení bundy. Péřové bundy lze prát na velmi šetrný program při doporučené teplotě 30°. Můžete je případně usušit v bubnové sušičce při nízké teplotě sušení. Míček peří během praní nebo i sušení natřepává a načechrává.

Více o s.Oliver na www.soliver.cz a https://cs-cz.facebook.com/s.Oliver.cz

s.Oliver

Reklama