NOVINKA: kolekce Natural & Easy Dark Berries

Čerstvé květiny. Vzácné esenciální oleje. Šťavnaté, lahodné a pestrobarevné bobulovité ovoce. Pokud jde o barvy na vlasy, příroda skýtá skutečně inspirativní ingredience. Jdou ruku v ruce s tím, že si stále více žen vybírá barvy na vlasy s obsahem přírodních složek. Schwarzkopf nyní tento přírodní trend následuje a uvádí na trh novou módní kolekci barev značky Natural & Easy. Jde o přirozeně tmavé barvy se svůdným nádechem lahodného bobulovitého ovoce.

Natural

První novinkou je Natural & Easy Tmavé Acai Berry, inspirovaná tmavě fialovými plody palmy acai, která má svůj původ v Jižní Americe a pro své výjimečné vlastnosti je ceněná po celém světě. Následuje Natural & Easy Tmavá ostružina, jež nalezla inspiraci u nejtmavších bobulovin, jaké se v přírodě vyskytují – pro módní tmavé vlasy, které vůbec nevypadají jako obarvené.

Přírodní ingredience barev Natural & Easy s obsahem pečujícího olejového séra se o vlasy při barvení intenzivně starají a tmavé pigmenty poskytují intenzivní, ovocem inspirované barvy s třpytivými odlesky. Navíc perfektně kryjí šediny!

Díky jedinečné technologii Color-Mix, která obsahuje tři předem namíchané odstíny, lze vytvořit během jediné aplikace zářivý barevný výsledek složený z různých tónů. Výsledkem jsou vícebarevné odlesky vyzdvihující přirozenou krásu vlasů, které následují nejnovější trendy pro tmavé odstíny s náznaky červené, inspirované barvami přírody.

Produktová řada Natural & Easy se škálou 13 přirozených zářivých odstínů nabízí oslnivé barvy plné třpytivých odlesků – pro zdravě vypadající a přirozeně krásné vlasy a až o 30 % více lesku.

Barvy Natural & Easy Dark Berry pořídíte za DMOC 131,00 Kč.

Reklama