Nová skořicová kolekce Natural & Easy

Přirozené zlatavé odstíny vlasů si nyní můžete dopřát díky nové skořicové kolekci Natural & Easy Cinnamon Harmony od Schwarzkopf & Henkel. Jde o jedinečnou kolekci teplých zlatohnědých tónů, které přináší ty nejpřirozenější a nejoslnivější barvy.

Speciální technologie Color-Mix se třemi namíchanými, jemně sladěnými barevnými tóny poskytuje skutečně přirozený výsledek barvení. V zářivě zlatavých tónech plných barevných odlesků, které nová skořicová kolekce Natural & Easy nabízí, se třpytí světlejší a tmavší pramínky. Vlasy tak vůbec nevypadají jako obarvené.

Pečující složení s komplexem ovocných olejů obsahuje i vysoce ceněné ingredience. V receptuře barvicího krému se skrývá mangové máslo, balzám obsahuje jojobový olej. Tyto přísady vaše vlasy uhlazují a pečují o ně. Mangové máslo působí již během samotného barvení a jojobový olej o vlasy pečuje při následné aplikaci balzámu. Vlasy proto zůstanou silné a zdravě vypadající. Barvy nové skořicové kolekce Natural & Easy jsou namíchány tak, že zaručí přirozený výsledek a nádherně zlatavý lesk vašich vlasů.

natural and easy

Nová skořicová kolekce dává vlasům šanci přirozeně zářit, a to díky těmto jemným zlatavým odstínům:

  • 545 Zlatoplavá skořice
  • 565 Zlatohnědá skořice
  • 566 Intenzivní hnědá skořice
  • 586 Tmavě hnědá skořice

Nová skořicová kolekce Natural & Easy Cinnamon Harmony se na pultech obchodů objeví v březnu 2011, aby oslavila přirozenou krásu vlasů v zářivých barvách. Ať už chcete jen zvýraznit svoji přirozenou barvu vlasů, nebo potřebujete až stoprocentně zakrýt šediny, spolehněte se na Natural & Easy. Nabízí totiž řešení, jak docílit intenzivních barev vlasů, které vypadají naprosto přirozeně.

Cinnamon Harmony od značky Schwarzkopf je novou kolekcí oblíbené řady Natural & Easy, která nabízí celkem 17 přirozených odstínů od blond až po černou.

Doporučená maloobchodní cena barev Natural & Easy je 119,90 Kč.

Reklama