Aviváže Silan jsou pro své změkčující vlastnosti a dlouhotrvající vůni velmi oblíbené u všech lidí, kterým na jejich prádle opravdu záleží. Nyní přichází zbrusu nová řada aromatických aviváží Silan, která nese název Silan Aroma Soft a obsahuje nádherné vůně inspirované starodávným uměním aromaterapie. Chcete je vyhrát?

 

 

Nová aromatická řada Silan Aroma Soft

 

Nová řada aviváží Silan Aroma Soft obsahuje aromatické vůně olejů z ovoce a květin. Přínosy aromaterapie jsou dnes oceňovány již miliony lidí, kteří poznávají kladný vliv vůně na jejich životy. Nyní tento příjemný pocit, který si obvykle vychutnáváme pomocí aromatických svíček nebo koupelí obohacených aromatickými oleji, můžeme zažít také s novou řadou aviváží Silan Aroma Soft. Na výběr máme hned 4 jedinečné, dlouhotrvající vůně, které naplní naše smysly klidem, harmonií, romantikou či energií na konci dne plného stresu, záleží zkrátka jen na naší náladě.

             

Henkel nyní zkombinoval staleté vědomosti s bohatými zkušenostmi značky Silan k vytvoření nové řady Silan Aroma Soft s fascinujícími vůněmi.

 

Vybírat můžeme z těchto čtyř variant:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silan Aroma Soft Relax “Levander & Vanilla“

S pečlivě vybranými druhy aromatických olejů z výtažků z levandule a vanilky je Silan Aroma Soft Relax určen pro vytvoření okamžiků klidu a uvolnění na konci náročného dne.

Silan Aroma Soft Energy “Grapefruit & Lime”

S energickou vůní grapefruitu a limetek dodá Silan Aroma Soft Energy prádlu nádech zábavy a štěstí, které nám dodá energii jak na začátku dne, tak i na jeho konci.

Silan Aroma Soft Sensual “Hibiscus & Roseblossom”

Kombinací olejů z ibišku a květů růží vytváří Silan Aroma Soft Sensual prádlo něžně voňavé a sexy, s jemně ženským nádechem perfektně vhodným pro výjimečné momenty romantiky.

Silan Aroma Soft Balance “Waterlily & Lemongrass”

Kombinace leknínu a tropické trávy Citronela (Cymbopogon citratus) je určena pro uklidnění smyslů, pro okamžiky klidu a harmonie.

 

Nová řada aviváží Silan Aroma Soft pohladí smysly intenzivní vůní aromatických olejů a přenese nás do světa nádherných aroma již okamžikem otevření pračky a vyndáním prádla. Navíc se můžeme spolehnout na prověřenou účinnost složení nového Silanu, který ponechá oblečení nádherně jemné na dotek a tedy pohodlnější, příjemnější na nošení. Navíc se naše prádlo díky jemnému filmu, který aviváž vytvoří na vláknech, méně mačká, snadněji žehlí a také méně špiní.

Nová řada Silan Aroma Soft bude k dostání v 1litrovém balení za doporučenou maloobchodní cenu: 69 Kč.

Umění aromaterapie sahá do dávné minulosti. Již od 3. století před naším letopočtem věděli řečtí filozofové, že různé vůně mohou výrazně vylepšit naši duševní pohodu a přinést pozitivní dopady na naše zdraví i na naši mysl. Aromatické oleje působí jemně, ale zároveň okamžitě přes propojení mezi nosem a mozkem. Podle používané vůně mohou tyto oleje působit na smysly relaxačně, nebo stimulačně.