NOVINKA: Nová Schauma Fyto-kofein

Slabé a řídké vlasy trápí mnoho lidí. Tento problém může mít více příčin. Chemické přípravky nebo nevhodný styling za vysokých teplot mohou vlasy namáhat a poškozovat, takže se začnou lámat. Podobně mohou vlasy oslabit a působit jejich řídnutí hormonální změny během menopauzy, věk, stres, nezdravá strava nebo i životní prostředí. Značka Schauma od Schwarzkopf proto nyní uvádí na trh řadu vlasové kosmetiky Schauma
Fyto-kofein, která stimuluje růstové faktory vlasů a aktivuje vlasové kořínky. Složení s inovativním Fyto-kofeinovým komplexem pečuje o jemné a slabé vlasy a posiluje jejich strukturu.

Oslabené a řídké vlasy trápí spoustu mužů i žen. Bohužel jsou to především právě ženy, pro něž tento problém mnohdy znamená zásah do psychiky. Vždyť krásná a hustá hříva vždy byla a je symbolem krásy a ženskosti. Značka Schauma nyní přináší řešení v podobě nové řady Schauma Fyto-kofein. Její složení posiluje vlasová vlákna zevnitř a stimuluje jejich růst.

Receptura obsahuje speciálně vyvinutý inovativní Fyto-kofeinový komplex, který kombinuje rostlinné výtažky a kofein. Kofein, jako jeho aktivní složka, stimuluje růstové faktory zlepšením látkové výměny ve vlasových koříncích. Rostlinné výtažky jsou obzvlášť bohaté na antioxidanty a mohou bojovat proti volným radikálům a tím přispívat k ochraně vlasů před nepříznivými vlivy životního prostředí. Sekundární rostlinné látky, které se nazývají fyto-flavony, zvyšují odolnost vlasů a napomáhají jejich přirozené regeneraci.

Šampon z řady Schauma Fyto-kofein pečuje o vlasy, a zatímco je zbavuje nečistot, aktivuje činnost vlasových kořínků. Balzám Schauma Fyto-kofein uhlazuje povrch vlasů, okamžitě jim dodává intenzivní lesk a vlasy se díky němu lépe rozčesávají. Bezoplachová péče této řady je pak dokonalým přípravkem pro každý den – jednoduše se aplikuje na ručníkem vysušené vlasy, které posiluje a brání jejich zacuchání. Účinnost této řady je vědecky ověřená!

schauma

Portfolio řady Schauma Fyto-kofein:

  • Šampon Schauma Fyto-kofein, 400 ml – DMOC 80,60 Kč
  • Šampon Schauma Fyto-kofein, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Balzám Schauma Fyto-kofein, 200 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Bezoplachová péče Schauma Fyto-kofein, 200 ml – DMOC 80,60 Kč

Nová řada Schauma Fyto-kofein je na pultech obchodů k dispozici od ledna 2013.

Reklama