Balíček Nu Skin ageLOC® Galvanic Body Trio obsahuje nový přístroj ageLOC® Galvanic Body Spa a dva vylepšené produkty péče o tělo proti stárnutí – ageLOC® Body Shaping Gel a ageLOC® Dermatic Effects – pro hladší a pevněji vzhlížející tělo. Co dohromady umějí?
5ce3bea9aeff5obrazek.png

Přístroj ageLOC Galvanic Body Spa

Toto zařízení s patentovaným vodivým povrchem pomáhá při vstřebávání se a dodávání klíčových přísad do pokožky. Optimalizovaný pulsující galvanický proud asistuje při stimulaci pokožky, pomáhá ji očistit a osvěžit, a tím snížit viditelné známky stárnutí pleti. Laboratorní výzkumy ukazují, že ošetření galvanickým proudem může posílit přísun anti-ageingových složek až desetkrát lépe, a to na dobu 24 hodin. Nový přístroj má oproti tomu z první generace vylepšený tvar, aby se lépe přizpůsobil konturám těla.

Proti tukovým polštářům

V balení ageLOC® Galvanic Body Trio najdete také Body Shaping Gel. Obsahuje látku Laminaria Digitata, která pomáhá podpořit odbourávání tuků. Stejně tak u výtažku z kakaovníku pravého Teobrominu bylo prokázáno, že tlumí činnost jistého enzymu, který se nachází v tukových buňkách, a tím aktivuje odbourávání kožního tuku. Díky tomu jsou problematické partie lidského těla bez tukových polštářků a pomerančové kůže. Pevná kůže vypadá mladistvěji. Kromě toho ji gel spolu s galvanickým přístrojem čistí a prokrvuje. Tento gel se doporučuje používat třikrát v týdnu na partiích, jejichž vzhled chcete zlepšit - tedy na stehnech, pažích, hýždích nebo spodní straně břicha.
5ce3be9471926obrazek.png

Pro každodenní používání

Pro rychlejší účinek se doporučuje každé ráno a večer používat třetí z přípravků, který balíček obsahuje, a to ageLOC® Dermatic Effects. Obsahuje výtažek z Hibiscus abelmoschus bohatý na rostlinné lipidy, který pomáhá omezovat volné radikály. Výtažek z medu – přírodní alfa hydroxy kyselina - zase pokožku vyhlazuje a kyselina hyaluronová pomáhá udržovat optimální hladinu hydratace. Tento přípravek používejte každé ráno a večer, abyste pomohli vyhladit tukové polštáře a pomerančovou kůži, nastartovali buněčnou obnovu a zpevnili problematické partie. 

Kompletní informace najdete na webových stránkách Nu Skin či na Facebooku.
5ce3befbb5c20obrazek.png

Reklama