Technologicky dokonalé fusaky dostaly pro letošní zimní sezonu nové odstíny povrchových látek, v kolekci Little Angel DELUXE Outlast to je pudrová kašmírový prošev s bordó kožešinkou či tmavě šedá stříbrný prošev.
5d70d9f50f75bobrazek.png

Řada fusaků Little Angel Exclusive MAZLÍK nově nabídne např. medovou či ocelově modrou. Aby rodiče tlačící kočárek nemuseli s omrzlýma rukama závidět zachumlaným dětem, ve stejném designu pro ně Little Angel vyrábí rukavice na kočárek.
5d70da0caa756obrazek.png

Fusaky Little Angel jsou chráněny evropským průmyslovým vzorem

Distributorem fusaků české značky Little Angel, kterou vyrábí český výrobce DITA v. d. i. (výrobní družstvo invalidů), je společnost Babypoint. DITA je jediným výrobcem v ČR, který dostal licenci na používání termoregulačního materiálu Outlast® na dětské oblečení a textil. Unikátnost dětských fusaků Little Angel, které se dají rozšířit i prodloužit a rostou tak s dítětem, je chráněna evropským průmyslovým vzorem a tím je DITA v. d. i. jediným výrobcem takovýchto fusaků v rámci všech států Evropského společenství.

Česká značka Little Angel vsadila na technologicky propracované umělé materiály, vrchní vrstvu tvoří 100% polyester se zátěrem, který zabrání vsáknutí tekutiny do fusaku, vnitřní materiál je hebký wellsoft (mikroplyš). I když na takový mráz s malým dítětem určitě nepůjdeme, tak výrobce udává hřejivost fusaků Little Angel až do - 10°C.

Technologie Outlast® vytváří tepelný komfort v zimě i ve vyhřátém autě

O tepelný komfort a stabilní prostředí pro děti v mrazech nebo naopak ve vyhřátém autě se stará technologie Outlast®. Je to speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu, který umí vyrovnávat teplotu těla, protože absorbuje, uchovává a zpětně vydává teplo, čímž vytváří optimální tepelnou pohodu. Jakmile pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. V případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Technologie Outlast® získala pečeť Certified Space Technology ™.

Ve fusacích Little Angel Exclusive MAZLÍK se uvelebí miminka i tříleté děti od podzimu do jara
5d70da30294adobrazek.png

Ve fusacích kolekce Little Angel Exclusive MAZLÍK se uvelebí miminka i až tříleté děti, protože je lze prodloužit i rozšířit podle toho, zda máte baculatější ratolest či spíše basketbalový typ (zkrácená/zúžená verze: 90 x 45 cm; prodloužená/rozšířená verze: 100 x 50 cm). Fusaky lze použít nejen do kočárku, ale také do autosedačky, protože mají otvory pro pětibodové zapínání. Na zadní straně je pak protiskluzová podložka, aby fusak v kočárku nesklouzával. Stabilní tepelné prostředí vytváří termoregulační materiál Outlast®, takže se fusak běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. V nepříznivém počasí je možné fusak stáhnout kolem hlavičky pomocí druků a gumičky s brzdičkou. Pro zvýšení bezpečnosti při pobytu venku za snížené viditelnosti jsou použity reflexní prvky, např. reflexní zip či paspule.
5d70da4e0c483blobid0.png

Nové barvy kolekce Little Angel Exclusive MAZLÍK: bordová,  khaki, ocelově modrá, tmavě pudrová. Ve stejném designu jsou vyráběny rukavice Exclusive MAZLÍK, které lze upevnit pomocí druků na kočárky s klasickou rukojetí i golfové hole.

Orientační prodejní cena – fusak MAZLÍK: 2.630,-Kč            
Orientační prodejní cena – rukavice MAZLÍK: 630,-Kč

Little Angel DELUXE Outlast® má navíc odepínací kožešinku
5d70da7f3e6c9obrazek.png

5d70da9047a70obrazek.pngTvar fusaků řady Little Angel DELUXE Outlast® je obdobný jako u kolekce Exclusive MAZLÍK – rovněž je vhodný do kočárků i autosedaček, dá se prodloužit i rozšířit a  obsahuje termoregulační materiál Outlast® pro maximální tepelnou pohodu. Liší se především designem potahů, který má charakter urban stylu, a především kožešinek, díky kterým je zachumlaným dětem vidět sotva nos.

Nové barvy kolekce Little Angel De Luxe Outlast® jsou pudrová kašmírový prošev s bordó kožešinkou a tmavě šedá stříbrný prošev se světle šedou kožešinkou. Samozřejmě i tato kolekce nabízí teplo pro ruce rodičů v podobě rukavic DELUXE.

Orientační prodejní cena - fusak DELUXE: 3.470,-Kč             
Orientační prodejní cena - rukavice DELUXE: 950,-Kč

Více na LITTLE-ANGEL.INFO

Reklama