Čtenářka Tana M. ještě není rozhodnuta, koho bude volit. Ale již má jasno, koho volit nebude. A nakonec vyjmenuje, jak to chodí u nich doma. Kdo je jaký ministr… Děkuji Vám Tano M. za příspěvek.

B-)Milá redakce a ženy  in cz.

Já  mám jasno. V  zemi  kde  i nemožné   je možné začne  v lednu 2013 :“přímá volba presidenta“. 

-První tři kandidáti  /dlouhý,široký a bystrozraký alias dlouhý,  násoska a  rabín/  trpí asi  částečnou amnézií .Pozapomnělo se , že   tituly CsC .  jim „ daroval“  komunistický režim.  Pozadí udělovaní titulů  „CsC „ v  bývalém Československu...  to je  zábavné téma.

V  Československu  dostal kandidaturu každý odhodlaný svazák,  svazačka, komunista, člen  uličního výboru strany.

Dizertační  práce žadatelů o titul CsC.  téměř nikdo  nečetl. :-).Některém dizertačky  kandidátu se  zas nedají vůbec najít a dohledat....

Po  obhajobě  disertační práce celá vědecká  rada touženě čekala  na  pohoštění , tradiční   chlebíčky,  limo  a nějaký ten dortík.....

V zahraničí musíte na udělení prestižního  titulu PhD, nebo PhDr. čekat  deset  let, neustále  publikovat  v mezinárodních  časopisech a  vědeckých  kongresech.Počet uznaných  a platných publikací na mezinárodní  úrovni  je stanoven na 30.Slovy „třicet publikací“.To jen  pro srovnání.   

-Felčarku  Zuzanu  nebudu  volit. Mohla  by se stáhnout do ústraní. Vedla Vinohradskou nemocnici, pracovala   v Bruselu, kde pobírala  měsíční  plat 420 000 kč. Z peněz nás všech  daňových poplatníku.

-Felčara Přemysla  neznám ,taky  ho nebudu   volit.Včera mě u dálnice ohromil velký bilboard , kde pan Přemysl   hlásá:“Budu  hájit naší státnost. Pronájem  jednoho  bilboardu u dálnice stojí 350 000 kč. Brutto.

Pan Č. to pozměnil a  na facebookovou stránku si  napsal. .“ Budu hájitVaší stádnost.“ A  to je opravdu   rozdíl.

-Janu  bojovnici  za práva  občanů v  České  veřejnoprávní televizi nebudu  volit ani  náhodou. Je  to  taky navíc  bývalá  „blízká“  kamarádka  „Železného“ .  Do paměti celého  národa  se  Jana zapsala  jako nekompromisní, drzá babice. Taky pracovala v Bruselu, kde pobírala  luxusní plat. To se  pak   rozdávají „dukátové buchtičky“ na  volebních srazech  Suverenity.!!!!  Trapné.

-Samuraje z Japonsko -korejského pomezí taky nebudu volit. Je to pro mě cizí člověk. „Z cizím člověkem se nemám   bavit“... říkala   maminka.

Já budu  vybírat  ze 3 kandidátu. Respektive ze  2.

-Táničku  F. bych   zvolila  jen  z principu .Je  to má jmenovkyně   a též  slušná ženská. Kdysi kamarádila s pravdoláskařem Vaškem  a to  mi nevadí .Táňa F. je má  kandidátka na prezidenta ČR. Navíc   ženy mají být  dle směrnic EU   od ledna 2013 na významných postech  nadnárodních společností , korporací.

-Karel  S. - můj kandidát č. 2   na prezidenta ČR. Je  to slušný člověk.  Dle  katastrálních úřadu a map   z minulého  století  mu patří 1/3  jižních Čech, část západočeského  kraje  a pod. To , že  si pan Karel  trochu v  parlamentu  pospí   mi vůbec nevadí.To pokládám   za  pozitivum. Je lepší si pospat , než  poslouchat  projevy poslanců,které  za čas odváží policejní eskorta .V poutech. Kníže Karel  si asi myslí:

„ zas odvádějí dalšího  zloděje“.

-Intelektuál p. Tetírovka, Avatar II, Fantomas je kandidátem č. 3 .  Nejsem ale  indiánka a  vyznavačka tetování. Kdybych  žila  někde  v povodí Amazonky , tak  pan Tetírovka je  pro  mě  guru číslo  1 a kandidátem na  cokoliv.... 

Vnučka mi o víkendu povídala: „babi,  já se toho  šaška počmáraného  trochu  bojím, vypadá divně“.Hold  děti vidí svět   trochu jinak. 

Promiňte mi milé ženy in cz. Tak  to mám nastavené  v hlavě  já.

President může  být   kdokoliv, ale  hlavně .... prosím .... nechť je  to  slušný  člověk.

Na  závěr :  Pro mě je  president  jen můj manžel,  ten zastupuje   v rodině nyní  i funkci ministra financí, já  zastávám funkci ministryně zdravotnictví a  dopravy,vnučka je  pro nás  ministryní kultury a obchodu a  synové zastávají pro nás  funkci ministra spravedlnosti .... Ostatní ministerstva nemáme  v rodině obsazené .

Hezký den  s úsměvem  na tváři.

Tana M..
Text nebyl redakčně upraven


Koho chcete za prezidenta, nebo prezidentku?

  • Co je pro vás při volbě nejdůležitější?
  • Vadí vám komunistická minulost některých kandidátů?
  • Co pro vás prezident znamená?
  • Co si myslíte o škrtání hlasů.
  • Je podle vás podpis senátora 5 000 krát a poslance 2 500 krát důležitější než podpis občana?
  • Přijde vám lepší přímá volba, nebo jste pro návrat starého modelu volby?

Těch otázek mne napadá strašná spousta, i vy můžete napsat o tom, co vás nejvíc štve, nebo zajímá.

Vše směřujte na redakční mail

redakce@zena-in.cz

A já dnes kolem 16. hodiny jednu z vás za příspěvek odměním krásnou květinou doručenou až k vám domů!

 

 

Reklama