Přišlo jaro a s ním i sluníčko, jehož hřejivé paprsky nás nejen příjemně hladí, ale také nutí odkládat přebytečné vrstvy oděvů, které se na nás hromadily během zimních měsíců.

Jaro a léto jsou snad nejvítanějšími ročními obdobími – krátké sukně a trička, plavky, vzdušné letní šatičky.

Během sezonního úklidu, kdy schováváte teplé svetry hluboko do útrob vaší skříně a radostně vytahujete nové tílko, si však uvědomíte, že jaro bude nejen příjemné svým slunným počasím, ale také dost náročné kvůli všem těm dietám a sportovním aktivitám, které vás čekají – máte naplánovanou dovolenou a musíte přece vypadat zdravě, štíhle a hlavně sebevědomě.

Slíbíte si, že začnete pravidelně cvičit, a aby vaše figura byla přímo dokonalá, vyzkoušíte tu novou dietu, o které Vám pověděla kamarádka. I když si potrpíte na vydatnou a mnohdy i tučnou stravu, rozhodnete se, že se vzdáte přebytečných kalorií v prospěch dobrého pocitu ze sebe sama.

AltermedS novou motivací a vervou si jdete k obědu připravit salát, avšak během krájení zeleniny si najednou uvědomíte, že vás čeká rodinná oslava, kde se jistě nebude šetřit jídlem. Nejenže kolem vás bude ohromné množství lákavě vypadajících delikates, ale jistě by se vám ve snaze zachránit vlastní linii podařilo urazit babičku, neboť byste odmítli její výbornou domácí bublaninu.

Co teď s tím? Přece nejde jen tak držet dietu a v polovině se hříšně přejíst v kruhu svých nejbližších. Trápí vás i to, že předem víte, že bude velice složité této nástraze odolat. Smutně si uvědomíte, že už na ledový salát nemáte chuť, nýbrž byste si raději dali kus pečeného vepřového kolínka. A máte před sebou klasické a zásadní dilema: odolat pokušení a držet linii, nebo zhřešit a dopřát si potěšení z dobrého jídla?

Takových situací se již nemusíte obávat. Unikátní novinka XLtoS calories control redukuje míru vstřebávání tuků i cukrů z kaloricky bohatých pokrmů a současně podporuje rychlé trávení. Jedna tableta dokáže zachytit díky unikátnímu F.S.D. komplexu až 660 kcal z každého vydatného jídla.

A jak to funguje?

Komplex FSD®je unikátní spojení aktivních složek – LipoSanu UltraTM, zinku a inulínu. LipoSan UltraTM, což je extrakt z krunýřů korýšů, přispívá k rychlému vychytávání části tuků, které byly přijaty potravou, dřív než dojde k jejich uložení v organismu. Účinnost byla klinicky testována a navíc bylo prokázáno, že je podstatně vyšší než u klasických vychytávačů tuků. 1g může absorbovat až 99 g tuku (čili 99x více, než je jeho hmotnost). A v jedné tabletě je 750 mg LipoSanu UltraTM, může tedy absorbovat až 74 g tuku. Zinek má vliv na metabolismus cukrů. Inulín, vláknina extrahovaná z kořene čekanky, zase zlepšuje trávení.

Tak hurá na návštěvu, večeři, grilování či večírek, 1 nebo 2 tablety před vydatným jídlem a můžete mlsat bez výčitek!

Balení s třiceti tabletami zakoupíte v lékárně za 479 Kč.