Pojďte si zanotovat se slavnými Rangers. Písničku posíláme Mirkovi, Jardovi a Evě, pro které poslali do dnešního rádia přáníčko čtenářky Milus, Denkas a čtenář Láďa...

Na vlnách Rádia Merci a ŽENA-IN.cz hrajeme zamilované písničky. Tu následující posíláme Evičce, Mirkovi a Jardovi...


Milá/ý Evo, jsi to nejkrásnější a nejúžasnější stvoření pod sluncem. Děkuji Ti za to, že jsi a děláš můj život veselejší. Z celého svého srdce Tě miluji.
Tvůj, Láďa


Děkuji Mirku za 44 let společného života, moc si toho vážím. Jsi prostě nejlepší a nic se Ti nevyrovná! Díky za to, že jsi!

Milus


Můj milovaný Jardo, náš milý dědo a pradědo. Moc Ti děkuji za roky, co jsi s náma, za lásku, co nám rozdáváš, za čas, co nám věnuješ,no prostě díky, za to, že jsi,
denkas

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Rřáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama