Varná deska iXeliumTM

Varné desky patří mezi velmi rychle se měnící segment trhu a na vzestupu jsou hlavně indukční desky. Přesto i mezi těmito spotřebiči existují stálice - plynové desky. Ty si drží asi 35 % trhu a jejich podíl se meziročně zásadně nemění, i když stále častěji nahrazují klasické sporáky. I mezi těmito deskami existují novinky - například iXelium - deska s nestárnoucím nerezovým povrchem oceněná prestižní cenou iF award.

Argumentem pro pořízení plynové desky je určitě její flexibilita. Na desce je možné použít hrnce nejrůznějších velikostí a tvarů, navíc většina plynových desek má praktické čtyřkorunkové hořáky určené třeba pro pánve WOK. Snadná je i regulace teploty.

Varná deska iXeliumTM společnosti Whirlpool přesvědčila mezinárodní porotu dokonalým sladěním technologie a sofistikovaného designu. Vysoce účinné hořáky jsou zabudovány do racionalizovaného tvaru povrchu iXelium™. Kromě toho je unikátní povrch iXelium™ upravený nanotechnologií uplatněnou na všech ocelových částech, což zaručuje, že povrch varné desky zůstane trvale lesklý a bezvadný. Díky tomu se varná deska iXelium™ vyznačuje vynikající odolností proti poškrábání, korozi a zažloutnutí ve srovnání s tradičnými ocelovými varnými deskami. „O kvalitě této technologie svědčí fakt, že na povrch desky poskytujeme 10ti letou záruku proti poškrábání a korozi,“ povrzuje kvalitu desky Ján Živný ze společnosti Whirlpool.

Plynová varná deska AKT 780 IXL

Varná deska iXeliumTMPlynová deska iXeliumTM má 5 hořáků, z nichž prostřední je čtyřkorunkový. Ve výbavě nechybí držák na pánev Wok. Samozřejmostí jsou bezpečnostní ventily hořáků a integrované elektrické zapalování hořáků. Doporučená cena je 12 990 Kč a navíc, na povrch desky je poskytována 10ti letá záruka proti korozi či zežloutnutí.

Plynová varná deska AKT 620 IXL

Varná deska iXeliumTMTato plynová deska iXeliumTM je nejjednodušší variantou tohoto provedení. Má standardní rozměry 590 x 510 mm a 4 hořáky. Ve výbavě nechybí integrované elektrické zapalování hořáků. Samozřejmostí jsou bezpečnostní ventily hořáků. Doporučená cena je 8 990 Kč a na povrch desky je poskytována 10ti letá záruka proti korozi či zežloutnutí.

 

Reklama