adidas

V nové kolekci si může každá žena naplno užívat pohyb, cítit se přirozeně žensky, pohodlně a zapomenout na všechny starosti běžného dne. Napříč všemi kategoriemi představují špičkové vybavení, které pomáhá profesionálním sportovcům podat co nejlepší výkony, a zároveň jsou tou správnou výbavou i pro začátečnice, které ocení kvalitní a módní zpracování.

adidas

  • adidas by Stella McCartney

V nabídce luxusní sportovní kolekce adidas by Stella McCartney si vyberou fanynky téměř všech sportovních aktivit. Kolekci dominují neutrální podzimní barvy, které kontrastují s kousky s výraznými barevnými potisky.   Kolekce nabízí i široký výběr bund různých délek a střihů.  

adidas by Stella Mc Cartney

  • adidas StellaSport

Dívčí a hravá kolekce z kreativního pera Stelly McCartney překypuje energií stejně jako akční slečny, pro něž je určená. Výrazné barvy, vzory a nápadité potisky činí kolekci jedinečnou a nepřehlédnutelnou. Jednotlivé kusy oblečení lze všelijak kombinovat a vrstvit. Kolekce nabízí kreativní outfity pro sport i volný čas.

adodas stella sport

  • Trénink a fitness

Univerzální fitness kolekci zdobí převážně tlumené barvy a atraktivní potisky, které umožňují jednotlivé kousky vzájemně kombinovat. Kolekci barevně dominuje šedá, žlutá, lososová a modrozelená barva. Na výběr je množství střihů a délek, ze kterých poskládáte vhodný outfit na jógu, aerobic, zumbu, nebo i kruhový trénink či klasickou hodinu v posilovně. Široká škála podprsenek nabízí modely se třemi stupni podpory od oboustranných nebo bezešvých podprsenek až po pevné varianty pro sporty s vysokou zátěží. Různá zpevnění pro naprostou volnost pohybu při cvičení. Pestrou nabídku oblečení doplňují stylové fitness boty určené pro indoorové aktivity, praktické doplňky a sportovní tašky.

adidas

adidas

Reklama