Velice zajímavý příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Seboosis. Ideální dovolená ji letos čeká a už se na ní a na to s kým ji prožije moc těší!

Další dnešní přispěvatelkou je čtenářka Seboosis. Ideální dovolená podle ní má několik let.


Hezky den zeny-in,

Par krasnych dovolenych uz za sebou mam. Drive jsme jezdili s partou kamaradu. At uz pod stan nebo do chatek, k mori nebo k rybniku. Vzdycky jsme si uzili spoustu legrace, vyradili se, odpocinuli si, navstivili jsme ruzne pamatky, poznali jine kultury, ochutnali netradicni jidla i napoje a uzivali si to krasne nicnedelani... V celozivotnim planu mam samozrejme vybrano nekolik destinaci, ktere bych chtela navstivit - Rio De Janeiro, Thajsko, Maledivy...  Ovsem ma vysnena dovolena bude uz tento rok, za par tydnu, a ja uz se nemuzu dockat. A velmi doufam, ze bude probihat dle mych predstav. Uziju si klid a relax, poradne se vyspim, prectu knizku, pustim se do tvoreni... Ma to jen maly hacek. Jejim privlastkem je „materska“, takze s kym ji proziju je vam jasne :D 

Seboosis

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7.6.2013: Vaše ideální dovolená

uprostred_snezeniNapište mi, zda jste zažila ideální dovolenou jak probíhala. Prožila jste ji...

  • Sama?
  • S partnerem?
  • S dětmi?
  • S rodiči?
  • S přáteli?
  • S někým jiným?

Své příspěvky formou příběhu (doplněného třeba i jednou, dvěma fotkami z této dovolené) posílejte na notoricky známou e-mailovou adresu redakce. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i možnost získat dárek, napište nejpozději do 7.6.2013 a 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, lépe delší. A jaký že můžete získat dárek? Tentokrát je to pěkná knížka (třeba na dovolenou): původní česká detektivka Františka Uhera Uprostřed sněžení (vydala MOBA).

A pokud jste ideální dovolenou ještě neprožila, popusťte uzdu fantazii a napište, jak byste si ji představovala?

Reklama