Jako modré z nebe vypadá pozadí stránek www.huggies.cz . Huggies club je místem, kde mohou maminky a tatínkové získat nejnovější informace o všem, co se týká jejich ratolestí.

           

Novinkou je teď speciální modrá rubrika „pro těhotné“. Nastávající maminky tady mohou najít průvodce těhotenstvím, který jim pomůže v otázkách výběru lékaře, připraví maminky na to, co je čeká v těhotenské poradně v 1., 2. i 3. trimestru. Najdou zde informace o současných porodnicích i rady, jak si vlastně tu svou porodnici vybrat. Stejnou pozornost věnuje průvodce i úředním záležitostem (peněžitá pomoc v mateřství, porodné, jak o ně žádat a tak dále…) a rodině.

 

            V rubrice samozřejmě najdete i odborné články vztahující se k péči o miminko (Léky na astma v těhotenství, Metabolické vady a další), ale také milý interaktivní kalendář jmen, který každému jménu zároveň přiřazuje zdrobněliny i původ jména. Do kalendáře se můžete začíst podle týdnu v roce tak, jak právě probíhá. Můžete ale také zadat Vámi již vybrané jméno nebo si vybírat jména podle ročních období, dívčí nebo chlapecká.

 

            Zvlášť v prvních týdnech, když maminka ještě dítě necítí, je těžké si představit, jak se miminku daří, jak je asi velké. Ale i později, když malý tvoreček začne kopat a dává o sobě vědět čím dál víc, je milé si přečíst něco o jeho pocitech, velikosti nebo dovednostech. Proto Huggies club připravil Kalendář nenarozeného miminka, kde snadno najdete zajímavé řádky o jednotlivých týdnech miminka v bříšku.

 

Mnohé maminky jistě využijí možnost psát si zde interaktivní deníček dítěte, vložit fotografie do galerie nebo použijí sekci oblíbených, kam je možné uložit nejoblíbenější články.      

 

            Přehledná barevná lišta v záhlaví stránek Vás snadno provede jednotlivými sekcemi. Pokud využijete registrace klubu, můžete využívat místní bazar a diskutovat nebo chatovat s ostatními rodiči o tom, co vás zajímá. Můžete si tak nejen vyměnit své zkušenosti, ale i nakoupit nebo prodat oblečení, které už Váš myšáček nepotřebuje. Registrovaní členové navíc získávají jednou měsíčně Newslatter, který přináší nejen informace o všech novinkách, ale i zajímavé slevové akce a kupony.

 

            Na stránkách www.huggies.cz najdete samozřejmě i odbornou poradnu. Vaše otázky zodpoví MUDr. Martin Gregora, jehož názory jistě znáte z knížek pro rodiče „Péče o novorozence a kojence" nebo Péče o dítě od kojeneckého do školního věku".

 

            V neposlední řadě na stránkách www.huggies.cz najde každý podrobné informace o všem, co se týká oblíbených plenek, plenkových kalhotek a vlhčených ubrousků Huggies®, a to včetně přehledu výrobků, novinek a právě probíhajících akčních nabídek či soutěží.