Jedna z věcí, která se mužům na ženách nejvíce líbí, je ladná křivka nožky obuté ve střevíčku s podpatkem. Noha je rázem delší, nárt se působivě klene, z chůze sálá čiré ženství, postava opticky zeštíhlí…

 

Jenže. Chodit v podpatcích celý den je zatraceně nepohodlné. Zvýšená pata nutí nohu opírat se o bříška prstů a ty bolí a pálí, nohy natékají, postupem dne je chůze ladná čím dál méně a k večeru už radši vůbec nechodíme, pokud vyloženě nemusíme. Málokterá žena si na podpatky natolik zvykne, že je může nosit každý den. Většina rezignuje do pohodlných bot s nízkým, nebo žádným podpatkem.

 

A to je velká škoda. Jeden známý český spisovatel dokonce říkal své přítelkyni, když přišla na rande v botách bez podpatku: “Máňo, proboha, proč klečíš?!“ Natolik mu přišel být střevíc na podpatku přirozenou součástí ženy.

 

„Klečení“ je ale konec. Je tady novinka od firmy Scholl – gelové polovložky Party Feet. Jsou určeny jak do uzavřených bot, tak do letních páskových střevíčků. Vyrobeny jsou z průhledného, měkkého a poddajného gelu, který se tvaruje přesně podle nohy a zvenčí není vůbec vidět. Gel pohlcuje veškeré nárazy při chůzi a bříška vašich prstů se opírají o měkoučký, optimálně tvarovaný povrch. Party Feet jsou vyrobeny z oboustranně protiskluzového materiálu, který přilne jak k noze, tak k botě. Navíc jsou omyvatelné, takže je můžete používat, dokud se úplně neopotřebují.

 

MUDr. Míla Chlebníčková z Centra péče o nohu je výrobkem Party Feet nadšená: “Gelové polovložky Party Feet znamenají výrazné zvýšení komfortu chůze. Snižují nadměrnou zátěž nohy, a to zejména při nošení vysokých podpatků. Gelová hmota navíc absorbuje nárazy přenášené při chůzi na páteř, a tak šetří i naše záda,“ pochvaluje si výrobek.

 

Party Feet můžete koupit v lékárnách, prodejnách zdravotnických potřeb, síti drogerií Droxi a hypermarketech Tesco, Globus a Hypernova. Jejich cena je 149,- Kč a služba, kterou pro vás vykonají, je neocenitelná.

 

Pozor! Chcete-li se zeptat v souvislosti s péčí o nohy na cokoliv odborníka, navštivte v době od 17. 5. do 11. 6. stránky www.scholl.cz a ptejte se MUDr. Chlebníčkové z Centra péče o nohu.

Reklama